Books: Technics Number of items: 80
3388195
20754
496
Books: Technics
MZ Ersatzteile TS 250, TS 2501/1. Zschopau,1982,VEB Motorradwerk, 109 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
3 000 HUF
3387264
20755
496
Books: Technics
Teichmann, Alfred: Zur Berechnung auf Knickbiegung beanspruchter Flugzeugholme. München, 1931, R. Oldenbourg-ny., 1 sztl. lev.+ 50+(2) p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
3 000 HUF
3393969
20756
496
Books: Technics
2 épületgépészeti könyv: Naszályi József: A stabil gőzkazánok és gőzgépek gyakorlati tankönyve. 224 ábrával., Bp., 1924; Réti: Korszerű központi fűtések. Bp., 1941. Kilián.
2 000 HUF
3387118
20757
496
Books: Technics
Farkas Lajos: Vésnök szakmai ismeretek II. A szakmunkásképző iskolák számára. Bp., 1976, Műszaki Könyvkiadó, 204 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 660 példányban.
3 000 HUF
3393786
20758
496
Books: Technics
cca 1920 Ersatzteil-Liste und Tafeln für den 250 PS-Bayern-Flugmotor type BMW IV. München, én.,Bayerische Motoren Werke AG, 61 p. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, néhány bejelöléssel.
3 000 HUF
3388203
20759
496
Books: Technics
Jawa Motorkerékpárok 250 ccm típus 559/004, 350 ccm típus 360/00. Praha, 1971. Motokov, 80 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
2 800 HUF
3389904
20760
496
Books: Technics
Dr. Alföldy Dénes: A meteorológiai műszerek és elemek. Bp., 1899, K.M. Természettudományi Társulat, kopott egészvászon kötés.
2 800 HUF
3389672
20761
496
Books: Technics
Tarján Gusztáv: Ércelőkészítéstan. II. rész. - - előadási alapján összeáll.: Pálfy Gábor. Nehézipari Egyetem Bánya-, és Kohómérnöki Kar Sopron jegyzetei. (Kézirat gyanánt). Sopron, é.n., Nehézipari Egyetem Tanulmányi Osztálya. Szövegközti és egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Papírkötésben, viseltes borítóval, sérült gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel, kisebb lapszéli szakadással.
2 800 HUF
3334111
20762
496
Books: Technics
Udo Paulitz: Porsche Traktoren. Köln,én,Komet. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
2 400 HUF
3390193
20763
496
Books: Technics
2 400 HUF
3391634
20764
496
2200
Books: Technics
Morley - Woollett - Riegel: BMW. Motorradklassiker. Von der R32 bis zur "neuen Generation". Königswinter, 1994, Heel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Johann Kleine Vennekate: BMW Motorräder. Zweiventil-Boxer von 1969-1996. Lemgo, 2005, Johann Kleine Vennekate Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
2 200 HUF
3391207
20765
496
2200
Books: Technics
Erdős Jenő: Textilfestés ruhafestés. Bp., 1934, magánkiadás, kopott félvászon kötés, sérült könyvtest.
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house