Number of items: 310
3382099
12505
493
Német porcelán hölgy figura, részben mázas, kézzel festett, jelzett, m: 22 cm
2 000 HUF
3382093
12506
493
Török basa és kislány téli ruhában figurák, m: 18 cm alatt
2 000 HUF
3382174
12508
493
Bavaria aranymintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
3 000 HUF
3382109
12509
493
6 darab porcelán tárgy, közte Herendi Tertia, Hollóházi csibe, Herendi nyúlpár, stb.
3 000 HUF
3382103
12510
493
Keszthelyi emlék ékszeres tálka, jelzett, kis kopással, 12x9 cm
2 000 HUF
3382043
12511
493
cca 1910 Wilhelmsburg kakasmintás falitál, jelzett, kopással, d: 21 cm
2 400 HUF
3382044
12512
493
cca 1910 Wilhelmsburg kakasmintás falitál, jelzett, kopással, d: 23,5 cm
2 400 HUF
3382046
12513
493
Antik kakasmintás falitál, jelzett, kopással, d: 21 cm
2 400 HUF
3382048
12514
493
cca 1910 Wilhelmsburg kakasmintás falitál, jelzett, kopással, d: 23 cm
2 400 HUF
3384852
12515
493
cca 1920 Bayerische Ostmark egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, kis kopással, d: 19,5 cm
3 000 HUF
3384371
12516
493
Aquincum fésülködő akt, jelzett, m: 22 cm
2 000 HUF
3381964
12517
493
Porcelán rénszarvas figura, jelzés nélkül, 17x15 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m