Number of items: 310

Német porcelán hölgy figura, részben mázas, kézzel festett, jelzett, m: 22 cm
12505.

2 000 HUF

Török basa és kislány téli ruhában figurák, m: 18 cm alatt
12506.

2 000 HUF

Bavaria aranymintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12508.

3 000 HUF

6 darab porcelán tárgy, közte Herendi Tertia, Hollóházi csibe, Herendi nyúlpár, stb.
12509.

3 000 HUF

Keszthelyi emlék ékszeres tálka, jelzett, kis kopással, 12x9 cm
12510.

2 000 HUF

cca 1910 Wilhelmsburg kakasmintás falitál, jelzett, kopással, d: 21 cm
12511.

2 400 HUF

cca 1910 Wilhelmsburg kakasmintás falitál, jelzett, kopással, d: 23,5 cm
12512.

2 400 HUF

Antik kakasmintás falitál, jelzett, kopással, d: 21 cm
12513.

2 400 HUF

cca 1910 Wilhelmsburg kakasmintás falitál, jelzett, kopással, d: 23 cm
12514.

2 400 HUF

cca 1920 Bayerische Ostmark egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, kis kopással, d: 19,5 cm
12515.

3 000 HUF

Aquincum fésülködő akt, jelzett, m: 22 cm
12516.

2 000 HUF

Porcelán rénszarvas figura, jelzés nélkül, 17x15 cm
12517.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF