Number of items: 310
3380425
12493
493
Booths Vadász mintás angol fajansz kávés vagy teás kanna. jelzett, hibátlan 20 cm
3 000 HUF
3379760
12494
493
ARCA collezione dísz mokkás csésze. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
3 000 HUF
3382360
12495
493
3400
ASA geometrikus díszítésű királykék tárolóedény, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
3 400 HUF
3382659
12496
493
Meissen kínálótálca és tálka, jelzett, kis kopással, d: 13 cm, 34x12 cm
3 000 HUF
3382643
12497
493
Drasche porcelán falilámpa, jelzett, kopással, 20x22 cm
3 000 HUF
3382658
12498
493
Cseh alt wien rokokó hölgy figura, jelzett, m: 6,5 cm
2 000 HUF
3385195
12499
493
cca 1925 Porzellanfabrik Weißenstadt Dürrbeck & Ruckdäschel egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
3 000 HUF
3385139
12500
493
Lajhár és tigris alakú porcelán persely, hibátlan, 9x7 cm
3 000 HUF
3385200
12501
493
Bavaria aranyozott virágmintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, d: 19,5 cm
3 000 HUF
3385190
12502
493
Ritzenhoff egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm
3 000 HUF
3385208
12503
493
Bavaria aranyozott mintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
3 000 HUF
3385098
12504
493
Német historikus jelenetekkel díszített jelzett fogkefetartó, m: 12,5 cm
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m