Number of items: 310

Booths Vadász mintás angol fajansz kávés vagy teás kanna. jelzett, hibátlan 20 cm
12493.

3 000 HUF

ARCA collezione dísz mokkás csésze. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
12494.

3 000 HUF

ASA geometrikus díszítésű királykék tárolóedény, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
12495.

3 400 HUF
9,21
10,63

Meissen kínálótálca és tálka, jelzett, kis kopással, d: 13 cm, 34x12 cm
12496.

3 000 HUF

Drasche porcelán falilámpa, jelzett, kopással, 20x22 cm
12497.

3 000 HUF

Cseh alt wien rokokó hölgy figura, jelzett, m: 6,5 cm
12498.

2 000 HUF

cca 1925 Porzellanfabrik Weißenstadt Dürrbeck & Ruckdäschel egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12499.

3 000 HUF

Lajhár és tigris alakú porcelán persely, hibátlan, 9x7 cm
12500.

3 000 HUF

Bavaria aranyozott virágmintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, d: 19,5 cm
12501.

3 000 HUF

Ritzenhoff egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm
12502.

3 000 HUF

Bavaria aranyozott mintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12503.

3 000 HUF

Német historikus jelenetekkel díszített jelzett fogkefetartó, m: 12,5 cm
12504.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF