Military Number of items: 60
3366782
32665
493
Military
Numismatics
1966. "Magasabb Egység Bajnokság" (2xklf) kétoldalas aranyozott Al + ezüstpatinázott Al díjplakett, hátoldalukon gravírozással: "4x400M váltófutás I." + "Súlylökés II." (70mm) T:XF, enyhe aranyozás kopás
1 800 HUF
3366769
32666
493
Military
Numismatics
1966. "Magasabb Egység Bajnokság" (2xklf) kétoldalas bronzozott Al + ezüstpatinázott Al díjplakett, hátoldalukon gravírozással: "400M síkfutás II." + "3KM folyamúszás csapat III." (70mm) T:XF, enyhe bronzozás kopás
1 800 HUF
3233281
32667
493
Military
Numismatics
1970-1980. "Magyar Néphadsereg 4127 - Kiskunfélegyháza " a 7. gépkocsizó lövészhadosztály-parancsnokságának kétoldalas, öntött bronz emlékérme (78mm) T:AU,XF
8 000 HUF
3365648
32668
493
5500
Military
Numismatics
1970-1980. Aknavetősök. Egyoldalas, öntött bronz plakett (202x187mm) T:XF
5 500 HUF
3378793
32669
493
Military
Numismatics
1973. "25 MHSZ - Honv. Kupa Lövész V. Budapesti döntő - 1973. " kétoldalas bronz emlékérem füllel (61,5mm) T:XF
5 000 HUF
3347918
32670
493
Military
Numismatics
1975. "30. Díszszemle - 1945-1975 " a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye eredeti csomagolásban, hozzá tartozó kisméretű emléklappal (36x32mm) + 1980. "35. Díszszemle - 1945-1980 " a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye, tű letört (36x32mm) kettő együtt kitüntetéses dobozban T:XF
3 000 HUF
3378794
32671
493
Military
Numismatics
1982. "25 év a haza fegyveres szolgálatában " egyoldalas öntött bronz emlékérem, hátoldalán "1957-1982" gravírozással (70mm) T:XF
4 000 HUF
3325898
32672
493
Military
Numismatics
1983. "Honvédelmi Érdemérem 15 és 20 év után" 2db aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:AU NMK 658, 659
1 000 HUF
3342342
32673
493
Military
Numismatics
1985. "Védem Építem - MN 1333 - 1965-85 " a 152. közúti műszaki zászlóalj egyoldalas, bronz emlékérme (62mm) T:XF kis patina
4 000 HUF
3183100
32674
493
Military
Numismatics
1989. "MN (Magyar Néphadsereg) RAEK (Repülőanyag Ellátó Központ) 1949-1989 " bronz plakett (90mm) T:AU
4 000 HUF
3324204
32675
493
Military
Numismatics
1999. "NATO csatlakozás / Egységben a biztonságért " jelzett Ag emlékérem eredeti díszdobozban, tanúsítvánnyal. Szign.: Bognár György (1944-) (28,28g/0,925/38,61mm) T:PP
16 000 HUF
3323700
32676
493
Military
Numismatics
2001. "Híradó Tisztek Bajtársi Találkozója " plakett dísztokban T:UNC
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house