Military Number of items: 60
3381894
32653
493
Military
Numismatics
1941. "Délvidéki Emlékérem " Zn emlékérem eredeti mellszalagon. Szign.: BERÁN L. T:XF korróziónyom, letört füllel Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary " Zn medal with original ribbon and torn off ear. Sign: BERÁN L. C:XF corrosion NMK 429.
4 000 HUF
3383470
32654
493
Military
Numismatics
1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:AU Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal without ribbon. Sign: BERÁN L. C:AU NMK 429.
3 000 HUF
3383466
32655
493
Military
Numismatics
1943. "Mátyás király sport évi hadsereg bajnoki lőversenyek Kolozsvár 1943 - Hadipuska verseny fekvő testhelyzet II. díj " hadifém díjérem (55mm) T:AU, kis oxidáció
5 000 HUF
3383345
32656
493
Military
Numismatics
1943. "Hadbavonult olasz művészek budapesti kiállítása" kétoldalas Zn emlékérem "Lorioli Milan Roma" gyártói jelzéssel. "CREDERE OBBEDIRE COMBATTERE VINCERE / HADBAVONULT OLASZ MŰVÉSZEK KIÁLLÍTÁSA BUDAPEST ". Szig.: Francesco Giannone (40mm) T:XF
4 000 HUF
3259249
32657
493
Military
Numismatics
1950. "MSZHSZ (Magyar Szabadságharcos Szövetség) " zománcozott bronz lövészeti jelvény T:UNC
2 000 HUF
3367063
32658
493
Military
Numismatics
1955. "Ma. O. H. Sz. (Magyar Országos Honvédő Szövetség) 1945-1955" egyoldalas bronz koszorút és zászlót formázó emlékplakett T:VF
3 600 HUF
3326873
32659
493
3400
Military
Numismatics
1957. "Szolgálati Érdemérem " zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban, felragasztott Kádár-címerrel T:AU NMK 618.
3 400 HUF
3382418
32660
493
Military
Numismatics
1957. "Szolgálati Érdemérem " zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:AU NMK 618.
2 000 HUF
3262556
32661
493
Military
Numismatics
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon (3db, ebből 2db eredeti tokban) + "Munkásőr" műgyantás ötéves szolgálati jelvény sérült tokban + "Munkásőrség - Kiváló Parancsnok" műgyantás jelvény sérült tokban T:AU
3 000 HUF
3381395
32662
493
Military
Numismatics
1964. "Munkásőr Emlékérem " bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + ~1965. "Kiváló Munkásőr " zománcozott aranyozott kitüntető jelvény eredeti tokban + ~1970-1980. "Munkásőrség " (2x) ötéves szolgálati jelvény, zománcos és műgyantás kivitelű változatok, mindkettő tokban T:UNC,AU
4 000 HUF
3326959
32663
493
Military
Numismatics
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU
1 200 HUF
3314414
32664
493
Military
Numismatics
1965. "Kiváló Munkásőr" zománcozott aranyozott kitüntető jelvény eredeti tokban T:UNC
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house