Books: Social sciences

Number of items: 98

Beszédvázlatok családvédelmi triduumra. Szerk.: Czapik Gyula. Bp., 1934, Korda. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kissé foltos borítóval.
20379.

800 HUF

E. Blochet: Studies in the Pahlavi Grammar. Translated into English from original French by Pranabesh Sinha Roy. Kolkata,2005,The Asiatic Society. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, a papírborító a vászonborítóhoz ragad, kissé dohos.
20380.

800 HUF

Demosthenes' Werke Dritter Theil: Die dritte Philippische Rede und Rede über die Chersonesische Frage. Griechisch und Deutsch mit kritischen und erklärenden Anmerkungen. Leipzig, 1856, Wilhelm Engelmann, 150 p. Görög és német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foxing foltos lapokkal, néhány lapon aláhúzással.
20381.

1 000 HUF

Ausgewählte Reden des Demosthenes. Zweites Baendchen (XVIII.) Rede vom Kranze. (XX.) Rede Gegen Leptines. Leipzig, 1850, Weidmannsche Buchhanglung, 2+218 p. Görög és német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, foxing foltos lapokkal.
20382.

1 000 HUF

Platonis Euthydemus Protagoras. Ex recognitione Caroli Friderici Hermanni. Lipsiae, 1868, B. G. Teubneri,3+198 p. Görög nyelven. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
20383.

900 HUF
2,44
2,81

Platon Sophistája. (Görögül és magyarul.) Ford., bev., jegyyzetekkel s philosophiai műszótárral ellátta: Simon József Sándor. Bp., 1908, Franklin, 224 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal.
20384.

1 000 HUF

Friedrich Nietzsche: Emberi, nagyon is emberi II. Bp., 2012, Cartaphilus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
20385.

800 HUF

Kozári Gyula: Pascal. Tanulmányok. Az "Emberi okmányok" második kötete. Bp., 1914., Szent-István-Társulat, (Nagyvárad, Szent László-ny.), 1 t. +304+3 p. Átkötött félvászon-kötés.
20386.

900 HUF
2,44
2,81

Szalai Erzsébet: Oroszlánok és globalizáció. Kísérlet az 1998 tavaszán hatalomra került kormány szociológiai és szociálpszichológiai megközelítésére. Bp., 1999, MTA Politikai Tudományok Intézete - Új Mandátum, 158 p. Kiadói papírkötés.
20387.

1 600 HUF

E.N. Medinszkij: Makarenko élete és pedagógiája. G. Sz. Makarenko előszavával. Bp., 1950, Hungária Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, néhány lap tetjén ázásnyommal.
20388.

500 HUF
1,36
1,56

Vári Dezső: A classica-philologia encyclopaediája. A classica-philologia tudományának módszertanába bevezető kézikönyv. Bp., 1906, Athenaeum, XXXVIII+486 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, néhány lapon bejelöléssel, kissé laza fűzéssel.
20389.

1 000 HUF

Eduard David: Szocializmus és mezőgazdaság 1-2. Ford.: Dr. Szabados Sándor. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill,4+374 p.; 376 p. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal, sérült gerincekkel, kijáró lapokkal.
20394.

2 200 HUF
5,96
6,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF