Books: Social sciences

Number of items: 98

2 db könyv: Markus Wiesenauer - Annette Kerckhoff: Homeopátia a léleknek. Hatásos segítség pszichés problémákra. Ford.: Kiszlinger Henrietta. (Kaposvár, 2004), Holló és Társa, 128 p. Kiadói kartonált papírkötés. + Kurimay Tamás (szerk.): Családterápia és családkonzultáció. Európai távoktatási tankönyv. Bp., 2004, Coincidencia, 343 p. Kiadói papírkötés.
20367.

2 000 HUF

Adler, Alfred: Emberismeret. Gyakorlati individuálpszichológia. Ford.: Kulcsár István. Bp.,1937., Rekord,(Klein S.-ny.), 198+2 p. Másodikmagyar kiadás. Kötetünk Alfred Adler (1870-1937) osztrák elmeorvos amerikai előadásai nyomán készült. Alfred Adler (1870-1937), a társadalomban élő ember pszichéjét és neurózisait vizsgáló mélylélektani irányzat, az individuálpszichológiai diszciplina alapítója. Műve eredeti nyelven 1927-ben jelent meg, fordításunk az Adler-kötet második magyar nyelvű kiadása. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos címlappal, sérült utolsó lappal, aláhúzásokkal.
20368.

1 600 HUF

Kamarás István: Jézus - projektum. (Kutatási jelentés). A szerző, Kamarás István (1941- ) könyvtáros, szociológus, író által dedikált példány. Pécs, 2007, Pro Pannonia, 173+(3) p. Kiadói kartonált papírkötés.
20369.

1 600 HUF

Hans Meltzer: Griechische Grammatik II - Bedeutungslehre und Syntax. Leipzig, 1900., Göschen'sche Verlag, 142+2 p. Német és ógörög nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
20370.

900 HUF
2,44
2,81

Glatz Ferenc: Tudománypolitikai reformról, Akadémiáról. Beszédek, cikkek, jegyzetek 1996-1997. A szerző, Glatz Ferenc (1941- ) Széchenyi-díjas történész, egyetemi tanár, az MTA tagja (1996 és 2002 között elnöke) által dedikált példány. (Bp., 2002), Pannonica, XVIII+582+(2) p. Kiadói papírkötés.
20371.

1 600 HUF

Richard E. Prior - Joseph Wohleberg: 501 Latin Verbs. Fully conjugated in all the tenses in a new easy-to-learn formta alphabetically arranged. Hauppauge (NY), 1995., Barron's Educational Series. Latin és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20372.

900 HUF
2,44
2,81

John DeFrancis: Character Text for Beginning Chinese. New Haven - London,1976,Yale University Press. Second edition. Kínai és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20373.

900 HUF
2,44
2,81

G[eorg] W[ilhelm] Hegel: Wissenschaft der Logik. Erster Teil. Hrsg.: Georg Lasson. Hegels Sämtliche Werke Band III: Wissenschaft der Logik I. Teil. Leipzig,én.,Felix Meiner. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a hátsó borítón kis hiánnyal.
20374.

900 HUF
2,44
2,81

Henschel: Neues französisch-deutsches und deutsch-französisches Wörterbuch zum Gebrauche für alle Stände beider Nationen. II. Band: Franözsisch-Deutsch G-Z. / Nouveau Dictionnaire Francois - Allemand et Allemand - Francois a l` Usage des Deux Nations. Tome II. Francais - Allemand G-Z. Wien - Leipzig, 1840., R. Sammer - A. G. Liebeskind,6+641-1266 p. Német és Francia nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, de egyben van, foltos lapokkal.
20375.

1 200 HUF

Quin Xue Herzberg - Larry Herzberg: Basic Patterns of Chinese Grammar. A Student's Guide to Correct Structures and Common Errors. Berkeley (CA),2020., Stone Bridge Press, 127 p. Kínai és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20376.

900 HUF
2,44
2,81

Archie Barnes - Don Starr - Graham Ormerod: Du's Handbook of Classical Chinese Grammar. An introduction to Classical Chinese grammar. 2009., Alcuin Academics. Kínai és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20377.

900 HUF
2,44
2,81

K. Maheswaran Nair: Sanskrit as it is. Book 1. 2024, Notionpress. Angol és szanszkrit nyelven. Kiadói papírkötés.
20378.

900 HUF
2,44
2,81

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF