Photo

Number of items: 589

cca 1880-1900 Német családi fotóalbum, össz. 24 db keményhátú fotóval, közte haditengerész egyenruhát és "S.M.S. Hohenzollern" feliratú sapkát viselő kisfiúk kutyával, női és férfi portrék, katonafotók. Dekoratív, dombornyomott díszítésű, kapcsos bőrkötésű albumban, kopottas borítóval, sérült, ragasztott gerinccel, a belső kötéstáblán 1894-es bejegyzéssel, az albumlapok egy részén litografált díszítéssel, helyenként kissé sérült albumlapokkal, 27x22x5 cm
16598.

8 000 HUF

cca 1950 Családi fotóalbum kb 50 db fotóval.
16599.

3 600 HUF
9,76
11,25

16600.

3 800 HUF
10,30
11,88

cca 1910 3 db népviseletes és falusi csoportkép
16601.

1 000 HUF

Kb 40 darabos fotó tétel a vizitkártyáktól az 1940-e évekig
16602.

3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig
16603.

1 200 HUF

16604.

2 000 HUF

Vegyes esküvői fotó tétel, régi és modern, össz. 35 db, változó méretben és állapotban
16605.

1 000 HUF

16606.

900 HUF
2,44
2,81

16607.

1 400 HUF

16608.

1 400 HUF

cca 1870-1900 30 db vegyes vizitkártya és kabinetfotó vegyes állapotban
16609.

3 800 HUF
10,30
11,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF