Photo Number of items: 589
3363838
16598
493
Photo
cca 1880-1900 Német családi fotóalbum, össz. 24 db keményhátú fotóval, közte haditengerész egyenruhát és "S.M.S. Hohenzollern" feliratú sapkát viselő kisfiúk kutyával, női és férfi portrék, katonafotók. Dekoratív, dombornyomott díszítésű, kapcsos bőrkötésű albumban, kopottas borítóval, sérült, ragasztott gerinccel, a belső kötéstáblán 1894-es bejegyzéssel, az albumlapok egy részén litografált díszítéssel, helyenként kissé sérült albumlapokkal, 27x22x5 cm
8 000 HUF
3362115
16599
493
Photo
cca 1950 Családi fotóalbum kb 50 db fotóval.
3 600 HUF
3367892
16600
493
3800
Photo
3 800 HUF
3366242
16601
493
Photo
cca 1910 3 db népviseletes és falusi csoportkép
1 000 HUF
3366114
16602
493
Photo
Kb 40 darabos fotó tétel a vizitkártyáktól az 1940-e évekig
3 600 HUF
2964377
16603
493
Photo
cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig
1 200 HUF
3253708
16604
493
Photo
2 000 HUF
3311584
16605
493
Photo
Vegyes esküvői fotó tétel, régi és modern, össz. 35 db, változó méretben és állapotban
1 000 HUF
3255751
16606
493
900
Photo
3159517
16607
493
Photo
1 400 HUF
2698810
16608
493
Photo
1 400 HUF
3348347
16609
493
3800
Photo
cca 1870-1900 30 db vegyes vizitkártya és kabinetfotó vegyes állapotban
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house