https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Photo Number of items: 589
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3273107
16586
493
0
1800
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1920 Lovaskocsi fotó kartonon Karton méret 26x22 cm
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
3309635
16587
493
0
30000
Photo
Artworks & Paper
1
2001 Formula-1, Toyota teszt a Hungaroringen (pilóták: Mika Salo, Allan McNish), fotóalbum 16 db színes fotóval, 12,5x17,5 cm méretben
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
3289507
16588
493
0
2400
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1980 Vegyes feltehetőleg politikai esemény fotói, 2 db, az egyiken az emberek között Biszku Bélával, 17x24 cm és 18x24 cm között
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
3291178
16589
493
0
1600
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900-1915 Vegyes fotó tétel, 3 db: Családi portré, kissé sérült, körbevágva, 22,5x17 cm + Alföldi, falusi életképek, az egyik kissé sérült, 16x12 cm és 10x7 cm
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3278010
16590
493
0
5000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900 Vietnám, Bac Mai boncok - A jós könyv és a 100 fémpálcika. Fotó nagyméretű kartonon magyar utazó felvétele / Vietnam large photo of the bonzes of Bac Mai. cartboard. Photo size 17x12 cm, cartboard size: 33x27 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3139034
16591
493
0
4000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900 Iskolai diákszövetség tablófotói, 2 db nagyméretű tablófotó, (TGV Polyhymnia?), Mittweida, Richard Brand, az egyik sérült, a másik kissé sérült kartonnal, 22x28 cm, karton: 35x42 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2969319
16592
493
0
1200
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1930-40 Erdélyi magyar család csoportképe, férfi egyenruhában, jelzés nélküli fotó. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 17x23 cm
Starting price:
1 200 HUF
3138488
16593
493
0
3000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1920 Levente sportegyesület csoportképe zászlókkal, háttérben a Magyar Folyam és Tengerhajózási Részvénytársaság (MFTR) egy hajójával, valamint budai várral és a királyi palotával, kissé foltos, a felületén kis sérüléssel, 17x23 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2812333
16594
493
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1910 Családi fotó kerékpárral és katonával kartonon 36x30 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1544014
16595
493
0
700
Photo
Artworks & Paper
1
1942 Nőiszabó ipari szakrajztanfolyam hallgatói, tablókép, kartonra ragasztva, feliratozva, 16×20,5 cm
The item is not available
2689468
16596
493
0
1200
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1920-1940 Iskolai tablófotó, a rajta szereplők aláírásaival, fotó kartonon, Pesterzsébet, Murilló, sérült kartonnal, 17x12 cm, teljes: 33x25 cm
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3224262
16597
493
0
1400
Photo
Artworks & Paper
1
1940 Berzsenyi Dániel reálgimnázium osztálykép, kartonra ragasztva, 16x23 cm
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment