Number of items: 381

Fehér útakon. Nagy László versei. Kolozsvár, 1913. Szent Bonaventura könyvnyomda nyomása. Kiadói papírkötésben, bélyegzővel és tulajdonosi névbejegyzéssel.
20802.

3 000 HUF

20803.

2 200 HUF
5,96
6,88

Széchenyi tanításai. Összeállította Fekete József, Váradi József. Bp., 1926, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben. 325p.
20804.

2 000 HUF

Bánk József: 3800 latin bölcsesség. Szállóigék, velős mondások latinul és magyarul. hn., én., Novella - Szent Gellért. 4. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20805.

1 800 HUF

Payot: Az akarat nevelése. II. kötet. Bp., 1912, Franklin. Ex librisszel (Gyenes Testvérek Könyveiből). Kartonált kötés, kopottas állapotban.
20806.

1 800 HUF

20807.

600 HUF
1,63
1,88

Burián János: Magyar-latin szótár a középiskolák számára. Szerk.: - -. Bp.,1906, Franklin, 524+2 p. Második javított, lényegében változatlan kiadás. Kopottas egészvászon-kötés.
20808.

1 000 HUF

20809.

1 600 HUF

20810.

400 HUF
1,08
1,25

20811.

100 HUF
0,27
0,31

20812.

1 600 HUF

20813.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF