Number of items: 381

Ferenczy József: Tompa Mihály. Kassa, 1877, Maurer Adolf (Pannónia-ny.), 2 sztl. lev.+ 107+(1) p. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben.
20778.

3 000 HUF

A kínai horoszkóp. A tigris. 1990, Boom-Boom. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20779.

1 600 HUF

20780.

3 000 HUF

Petőfi útján. Bp., 1992, Horizont. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20781.

1 600 HUF

Móricz Zsigmond: Szerelem IV.-V. - - egyfelvonásosai. Csiribiri. A bétsi Susanna. Groteszk. A báróné gulyása. é.n., Légrády, papírkötés, borítón folttal, szakadással.
20782.

1 600 HUF

Eric Ries: Lean Startup. Hogyan tegyük ötleteinket sikeressé és fenntarthatóvá? Bp., 2013, HVG, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
20783.

4 000 HUF

Fenyő László: Elveszett évek. Versek. A szerző, Fenyő László (1902-1945) költő, műfordító, kritikus által DEDIKÁLT példány! Bp., 1926., Globus-ny., 94 p. Kiadói papírkötés, foltos, sérült borítóval. Számozott, 14. számú példány.
20784.

2 200 HUF
5,96
6,88

20785.

2 200 HUF
5,96
6,88

Örkény István: Budai böjt. Bp., 1948., Budapest Székesfőváros Irodalmi Intézete,(Budapest Székesfőváros Házinyomdája), 250 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval, részben hiányos elülső szennylappal.
20786.

1 800 HUF

Tompa Mihály: Virágregék. Bp., é.n., Franklin, 1 (litografált díszcímlap t.)+275 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerinc felső részén kis sérüléssel.
20787.

3 800 HUF
10,30
11,88

Barna Tibor - Veszprémy Endre: Vallomás mollban. - - és - - versei. Az egyik szerző, Barna Tibor által DEDIKÁLT példány. Debrecen,[1941.],Debreceni Kollégium Tanítóképzőintézetének Negyedéves Növendékei,(Nagy A.-ny.), 63 p. Egyetlen kiadás. A borítón Kaplonyi György ólommetszetével. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20788.

5 000 HUF

20789.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF