Books: History

Number of items: 290

Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. Bp.,[1935.], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 322+2 p.+16 t. Kiadói egészvászon kötésben, foltos, szakadt, javított kiadói papír védőborítóban.
19359.

1 800 HUF

Giesswein Sándor: A háború és a társadalomtudomány. Bp., 1915.,M. Sz. K. Orsz. Békeegyesület, 61 p. Átkötött félvászon-kötés, címlaphiánnyal.
19360.

1 600 HUF

Wendell Wilkie: Oszthatatlan világ. Fordította. Pán Imre. Bp., é.n. Forum. Félvászon kötésben, kiadói papírborító sérült és hiányos (hátsó része hiányzik).
19361.

1 600 HUF

Bajzsy-Zsilinszky Endre: Egyetlen út: A magyar paraszt. Bp., 1938, Kelet Népe, 152 p. Első kiadás.Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, a hátsó borító alsó sarkán hiánnyal, foltos hátsó borítóval.
19362.

2 800 HUF

Domonkos László: Magyarok a Délvidéken. A szerző, Domonkos László (1951-) író, szerkesztő újságíró által Sára Sándor (1939-2019) a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, kétszeres Kossuth-díjas, Balázs Béla-díjas magyar operatőr, filmrendező, érdemes és kiváló művész részére DEDIKÁLT példány! Bp., 1992, Zrínyi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19363.

4 000 HUF

19364.

1 600 HUF

19365.

1 400 HUF

Vegyes könyvtétel, 3 db:   Hajnal István: A Batthyány-kormány külpolitikája. Az előszót írta és sajtó alá rendezte: Urbán Aladár. Közös Dolgaink. Bp., 1987., Gondolat. Kiadói papírkötés.;   Földes Mihály: Hajnal Pákozdon. Bp., 1968., Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, javított kiadói papír védőborítóban.   Bagu Balázs - Szakáll Mihály: A szabadságharc nemzetőrei. Vidékünk nemzetőrségének történetéből (1848-1849.) Kárpátaljai Magyar Könyvek 41. Ungvár-Bp., 1984., Intermix. Kiadói kopott papírkötés.
19366.

1 600 HUF

Dobó János: 1848-49. A magyar történelem dicsőséges napjai. 1947, Országos 48-as Ifjúsági Bizottság. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19367.

2 800 HUF

Horthy Miklósné 1944-45. Bern Andrea előszavával. [Bp.],2015., Libri. Kiadói kartonált papírkötés.
19368.

1 600 HUF

19369.

800 HUF

L. Gál Éva. Újházi László a szabadságharc utolsó kormánybiztosa. Értekezések a Történeti Tudományok Köréből 57. Bp., 1971., Akadémiai. Kiadói papírkötés, a borítón kis kopásnyommal.
19370.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF