Number of items: 523

Férfi báránnyal. cca 1900, német porcelán, jelzett, pattogzással, m: 20,5 cm
11744.

10 000 HUF

Lány báránnyal. cca 1900, német porcelán, jelzett, sérüléssel, m: 18,5 cm
11745.

10 000 HUF

Sarreguemines Fleury, francia, fajansz, süteményes tányér 2db. 1930 körül. Kézzel festett, jelzett, kopással, mázrepedéssel, d: 18 cm
11746.

8 000 HUF

Váza gitáros női alakkal és plasztikus virág díszítésekkel. Fajansz, Csehország, XIX. sz. Formaszámmal, jelzett, kézzel festett, apró lepattanásokkal. 32 cm
11747.

8 000 HUF

Volkstadt porcelán teás készlet. Hat személyes, matricás, jelzett, hibátlan, bontatlan, eredeti dobozában
11748.

8 000 HUF

cca 1890/1900, Wedgwood Etruria virágos ágon pihenő madár mintával díszített pecsenyés tál. Kézzel festett Jelzett, kis kopással 24 cm
11749.

7 000 HUF
18,97
21,88

11750.

7 000 HUF
18,97
21,88

4 db Meisseni porcelán mokkás csésze aljjal, Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan
11751.

8 000 HUF

11752.

6 500 HUF
17,62
20,31

11753.

7 000 HUF
18,97
21,88

11754.

8 000 HUF

4 db Capodimonte porcelán rózsa. Kézzel festett jelzett, kisebb hibákkal kb 11 cm
11755.

9 000 HUF
24,39
28,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF