Chinaware / Porcelain Number of items: 523
3096109
11744
461
Férfi báránnyal. cca 1900, német porcelán, jelzett, pattogzással, m: 20,5 cm
10 000 HUF
3096111
11745
461
Lány báránnyal. cca 1900, német porcelán, jelzett, sérüléssel, m: 18,5 cm
10 000 HUF
3098243
11746
461
Sarreguemines Fleury, francia, fajansz, süteményes tányér 2db. 1930 körül. Kézzel festett, jelzett, kopással, mázrepedéssel, d: 18 cm
8 000 HUF
3093100
11747
461
Váza gitáros női alakkal és plasztikus virág díszítésekkel. Fajansz, Csehország, XIX. sz. Formaszámmal, jelzett, kézzel festett, apró lepattanásokkal. 32 cm
8 000 HUF
3093646
11748
461
Volkstadt porcelán teás készlet. Hat személyes, matricás, jelzett, hibátlan, bontatlan, eredeti dobozában
8 000 HUF
3094447
11749
461
cca 1890/1900, Wedgwood Etruria virágos ágon pihenő madár mintával díszített pecsenyés tál. Kézzel festett Jelzett, kis kopással 24 cm
7 000 HUF
3094446
11750
461
7 000 HUF
3093061
11751
461
4 db Meisseni porcelán mokkás csésze aljjal, Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan
8 000 HUF
2880191
11752
461
6500
6 500 HUF
2792721
11753
461
7 000 HUF
3014881
11754
461
8 000 HUF
3058292
11755
461
4 db Capodimonte porcelán rózsa. Kézzel festett jelzett, kisebb hibákkal kb 11 cm
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house