Number of items: 523
3093363
11659
461
Hollóházi porcelán ülő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan 21x12,5 cm
2 800 HUF
3093364
11660
461
Hollóházi vizet merítő nő, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18,5 cm
3 000 HUF
3093366
11661
461
3400
Hollóházi matyó fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan,. m: 31 cm
3 400 HUF
3093367
11662
461
3400
Hollóházi matyó lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan,. m: 29 cm
3 400 HUF
3093368
11663
461
3400
Hollóházi népviseletes lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan,. m: 30 cm
3 400 HUF
3093107
11664
461
Hollóházi Aladdin a repülő szőnyegen, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m:12 cm, h:11 cm
2 000 HUF
3093382
11665
461
Hollóházi térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
3 000 HUF
3093383
11666
461
2 db Hollóházi foci cipő. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 12 cm
2 400 HUF
3095705
11667
461
Hollóházi virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
3 000 HUF
3095757
11668
461
Hollóházi nyúlpár. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
1 000 HUF
3093109
11669
461
Hollóházi padlóváza kézzel festett, jelzett, hibátlan , m:35 cm
2 800 HUF
3093198
11670
461
Hollóházi Aladdin. Terv.: Veress Miklós. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m