Books: Other rarities Number of items: 331
2864643
19219
438
Mayer Béla: Újabb alkalmi beszédek és értekezések. Kalocsa, 1902., Werner Ferenc, 381+2 p. Kiadói kopott aranyozott, festett egészvászon-kötés, Werner-kötés.
1 600 HUF
2867137
19220
438
Búvár zsebkönyvek 6 kötete. Bp., 1980-1989, Móra. Kiadói kartonált papírkötés,
1 600 HUF
2857181
19221
438
A százéves Athenaeum. Szerk.: Bendsák László. Bp., 1968, Athenaeum-ny., 71+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
1 000 HUF
2862033
19222
438
Székely Mózes: Zátony. Bp., [1942], MEFHOSZ, 416 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a papírborítón ázásnyomokkal.
1 600 HUF
2826144
19223
438
Fekete István 3 könyve: Rózsakunyhó. Elbeszélések és karcolatok. Vál. és szerk., az előszót írta Nagy Domokos Imre. Würtz Ádám rajzaival illusztrált.; Kele, Vuk. Balogh Péter rajzaival illusztrált.; Lutra. Egy vidra regénye. Szecskó Péter rajzaival illusztrált. Bp., 1973-1987., Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban és kiadói papírkötés, valamint kiadói kopott kartonált papírkötés, műanyag védőfóliában, foltos lapokkal.
1 200 HUF
2864227
19224
438
1 800 HUF
2827807
19225
438
2200
Sudár Balázs: A Palatics-kódex török versgyűjteményei. Török költészet és zene a XVI. században. Bp., Balassi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house