Books: Other rarities Number of items: 331
2868075
19147
438
Moldova György: Negyven prédikátor. Bp.,1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2864235
19148
438
Rejtő Jenő: Tévedésből jelentik. Egyfelvonásosok, kabaréjelenetek. Bp., 1988, Magvető. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
2864651
19149
438
Emlék-album. Kiváló magyar írók kezeírása. Bp., 1922, Singer és Wolfner. Jókai Mór, Gárdonyi Géza és mások facsimile kézirataival. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
1 200 HUF
2867704
19150
438
Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos.
1 000 HUF
2867638
19151
438
Farczády N. Gizella: Álmok koldusa. Versek. Bp., 1937. ALÁÍRT! Kiadói egészvászon kötés, lapok foltosak, kopottas állapotban.
1 000 HUF
2867694
19152
438
Kallós Ede: Regélnek a múzsák... Bp., Fővárosi Könyvkiadó Részvénytársaság. Kiadói félvászon kötés, viseltes állapotban.
1 000 HUF
2866574
19153
438
A Budapesti Hírlapszedők Köre félszázados története. 1884-1934. Bp., 1934., Világosság Rt.,87+1 p.+23 (egészoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
1 800 HUF
2869391
19154
438
Zelei Miklós: Alapítólevél. A szerző, Zelei Miklós (1948-2021) költő, író, újságíró által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1980., Kozmosz. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
2834319
19155
438
2 000 HUF
2803943
19156
438
1 200 HUF
2803640
19157
438
1 200 HUF
2804266
19158
438
Karádi Norbert: Ami még belefér. Miskolc, 2002, Janus 62 Bt. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzésekkel.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house