Glass-objects

Number of items: 185

Murano üveg gyertyatartó, jelzés nélkül, m: 22 cm, hibátlan
11681.

6 000 HUF

Japán üvegváza, kézzel fújt. Hibátlan, m: 16,5 cm
11682.

4 800 HUF
13,01
15,00

Art Deco váza. Fúvott üveg, felületén irizáló díszítmény. Jelzés nélkül. Szája lecsiszolt, restaurált, autánfestett. Német, WMF., Geisslingen, Myra sorozat, 1930 körül. d: 10 cm
11683.

14 000 HUF
37,94
43,75

3 db kisméretű üveg váza, Bo Borgstrom for Aseda Svéd jelzett, 15,5cm ,, pink, fehér kis üveg váza jelzés nélkül, m: 13cm ,, Art Deco cseh váza, m: 5,5 cm. Hibátlan darabok.
11684.

6 000 HUF

Murano Schwerer Aschenbecher 1960-70 körül, üveg hamutál, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
11685.

2 800 HUF

Régi ónfedeles üveg korsó, sérült, m: 24 cm
11686.

1 800 HUF

Retró 4 személyes, viszkis készlet, öntött üveg, kopásnyomokkal, m: 9-25 cm
11687.

8 000 HUF

6 db ólomkristály vizes pohár, kopásnyomokkal, m: 11 cm
11688.

4 000 HUF

6 db fém talpú üveg pohár, kopásnyomokkal, m: 19 cm
11689.

4 000 HUF

6db ólomkristály talpas pohár, kopásnyomokkal, m: 17 cm
11690.

8 000 HUF

6 db ólomkristály vizes pohár, kopásnyomokkal, m: 10 cm
11691.

4 000 HUF

Díszes vizes üveg pohár, hibátlan, 10 cm
11692.

4 800 HUF
13,01
15,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF