Glass-objects Number of items: 185
2751072
11681
429
Glass-objects
Murano üveg gyertyatartó, jelzés nélkül, m: 22 cm, hibátlan
6 000 HUF
2751021
11682
429
4800
Glass-objects
Japán üvegváza, kézzel fújt. Hibátlan, m: 16,5 cm
4 800 HUF
2750981
11683
429
14000
Glass-objects
Art Deco váza. Fúvott üveg, felületén irizáló díszítmény. Jelzés nélkül. Szája lecsiszolt, restaurált, autánfestett. Német, WMF., Geisslingen, Myra sorozat, 1930 körül. d: 10 cm
14 000 HUF
2750971
11684
429
Glass-objects
3 db kisméretű üveg váza, Bo Borgstrom for Aseda Svéd jelzett, 15,5cm ,, pink, fehér kis üveg váza jelzés nélkül, m: 13cm ,, Art Deco cseh váza, m: 5,5 cm. Hibátlan darabok.
6 000 HUF
2750620
11685
429
Glass-objects
Murano Schwerer Aschenbecher 1960-70 körül, üveg hamutál, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
2 800 HUF
2750479
11686
429
Glass-objects
Régi ónfedeles üveg korsó, sérült, m: 24 cm
1 800 HUF
2746734
11687
429
Glass-objects
Retró 4 személyes, viszkis készlet, öntött üveg, kopásnyomokkal, m: 9-25 cm
8 000 HUF
2748614
11688
429
Glass-objects
6 db ólomkristály vizes pohár, kopásnyomokkal, m: 11 cm
4 000 HUF
2748610
11689
429
Glass-objects
6 db fém talpú üveg pohár, kopásnyomokkal, m: 19 cm
4 000 HUF
2748609
11690
429
Glass-objects
6db ólomkristály talpas pohár, kopásnyomokkal, m: 17 cm
8 000 HUF
2748615
11691
429
Glass-objects
6 db ólomkristály vizes pohár, kopásnyomokkal, m: 10 cm
4 000 HUF
2748813
11692
429
4800
Glass-objects
Díszes vizes üveg pohár, hibátlan, 10 cm
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house