Glass-objects

Number of items: 185

Ólomkristály bonbonier, apró kopásokkal, d: 11 cm
11657.

3 000 HUF

11658.

5 000 HUF

Üveg kiöntő, metszett pillangó díszítéssel, hibátlan, m: 35 cm
11659.

4 800 HUF
13,01
15,00

Füles váza, szakított üveg. m: 20 cm
11660.

1 600 HUF

Kristály vegyes tétel, m: 3,5-14,5 cm
11661.

3 000 HUF

Karcagi, berekfürdői kraklé / fátyol üveg váza. Formába fújt, hibátlan. m: 27 cm
11662.

5 000 HUF

Ajka Quad Whisky üveg dekanter és whisky-s tumbler poharak (2 db), hibátlanok, jelzés nélkül, m: 28 cm, és m: 9,5 cmx2
11663.

4 000 HUF

Díszes üveg szipka, metszett, h: 23 cm
11664.

12 000 HUF

1974 Warner Brothers 'Looney Tunes' (Bolondos Dallamok) rajzfilm figurás poharak, 6 db, szép, gyűjtői állapotban, m: 10 cmx6
11665.

5 000 HUF

23 db különféle üveg hamutál (közte egy porcelán), sok érdekes darabbal: amerikai hotelek és éttermek (Las Vegas, Los Angeles, Hollywood), Wimbledon Championship, Rolls Royce, Playboy, stb. Néhányon kisebb kopásnyomokkal, csorbákkal. + 'Golden Gate Casino' (Las Vegas) és Western Host Motor Hotels (Palm Springs) poharak, 9 cm és 9,5 cm
11666.

5 000 HUF

Kristály talpaspohár, aranyozott széllel, Franciaország, Saint Luis, Baccarat, Jelzés nélkül. Kopásokkal, m: 13 cm
11667.

2 800 HUF

Art Deco cseh Bohémia bonbonier, jelzés nélkül, hibátlan, d: 10 cm
11668.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF