Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 125

~1940. "Kosárlabda" témájú zománcozott Br díjérem mellszalagon, "Ludvig" gyártói jelzéssel (36mm) T:1-
31542.

2 200 HUF
5,96
6,88

1940. "WMTK (Weiss Manfréd Testedző Kör) - 1940. VI. 9. - I." Br lemezplakett (44x61mm) lakkozott fa talapzaton (81x121mm) T:2
31543.

1 600 HUF

31544.

1 200 HUF

1942. "M.S.Sz. Hölgy Lesiklóbajnok 1942" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2 évszám utolsó számjegyében kopottas festés
31545.

5 000 HUF

1942. "M.S.Sz. Hölgy Műlesiklóbajnok 1942" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2
31546.

5 000 HUF

31547.

5 000 HUF

31548.

5 000 HUF

1943. "M. Ae. SZ. (Magyar Aero Szövetség) Országos Modellverseny 1943" kétoldalas, ezüstözött Br díjérem (40mm) T:2-
31549.

1 400 HUF

1943-1945. "Magyar Athletikai Szövetség" fém díjérem (6db) hátoldalukon klf gravírozással T:2,2-
31550.

2 000 HUF

1944. "Szent László / GÁZ 1944." Br díjérem. Szign.: Szabó G. T:1-
31551.

2 000 HUF

31552.

1 200 HUF

1947. "1947. Hölgy lesiklóbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2
31553.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF