Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 125
2369956
31542
422
2200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
~1940. "Kosárlabda" témájú zománcozott Br díjérem mellszalagon, "Ludvig" gyártói jelzéssel (36mm) T:1-
2 200 HUF
2659917
31543
422
Numismatics
1940. "WMTK (Weiss Manfréd Testedző Kör) - 1940. VI. 9. - I." Br lemezplakett (44x61mm) lakkozott fa talapzaton (81x121mm) T:2
1 600 HUF
2621148
31544
422
Numismatics
1 200 HUF
2681080
31545
422
Numismatics
1942. "M.S.Sz. Hölgy Lesiklóbajnok 1942" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2 évszám utolsó számjegyében kopottas festés
5 000 HUF
2681089
31546
422
Numismatics
1942. "M.S.Sz. Hölgy Műlesiklóbajnok 1942" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2
5 000 HUF
2681091
31547
422
Numismatics
5 000 HUF
2681093
31548
422
Numismatics
5 000 HUF
2371244
31549
422
Numismatics
1943. "M. Ae. SZ. (Magyar Aero Szövetség) Országos Modellverseny 1943" kétoldalas, ezüstözött Br díjérem (40mm) T:2-
1 400 HUF
2681136
31550
422
Numismatics
1943-1945. "Magyar Athletikai Szövetség" fém díjérem (6db) hátoldalukon klf gravírozással T:2,2-
2 000 HUF
2681621
31551
422
Numismatics
1944. "Szent László / GÁZ 1944." Br díjérem. Szign.: Szabó G. T:1-
2 000 HUF
2620144
31552
422
Numismatics
1947. "1947. május 1." váltófutást ábrázoló kétoldalas Zn sport emlékérem füllel (35mm) T:2 patina
1 200 HUF
2681099
31553
422
Numismatics
1947. "1947. Hölgy lesiklóbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house