Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 339

1853. "Orsovánáli korona feltalálási emlék" kétoldalas fém emlékérem füllel (28mm) T:2- ph, patina
31295.

6 000 HUF

1867. "A Buda-Pesti koronázás emlékéül" kétoldalas ón(?) emlékzseton szalagon (22mm) T:2-,3 nagyobb ph, anyaghiány
31296.

5 000 HUF

1894. Kossuth Lajos halála alkalmából készített gyászmedál, füllel, arcképpel (28mm) T:2
31297.

2 400 HUF
13

~ 1900. "Békéscsabai Ág. Hitv. Ev. Rudolf - Főgimnázium" jelzett Ag és bronz emlékmedál pár, az ezüstmedálon "SGA" gyártói jelzés, mindkettő mellszalagon (14,68g/0.800/33mm) T:1-,2
31298.

16 000 HUF
43,36
50,00

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Ferenc József 1914-16 / Bízom népemben, s ügyünk igazságában" Br emlékérem zománcozott gyűrűben, fekete zománccal, eredeti tokban (kiemelőszalag rögzítése elengedett). Szign.: Rudolf Neuberger (100,11g/65mm) T:1 Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Franz Joseph I" two-sided Br commemorative medallion in enamelled ring, with black enamel, in original case (removal ribbon is loose). Sign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (100,11g/65mm) C:UNC
31299.

80 000 HUF
216,80
250,00

1948. "Emlék az Újkenyér Ünnepére - Alag 1948" sárgaréz emlékérem (40mm) T:2 hátlapon kis karcok
31300.

3 000 HUF

1960. "Sztálinváros 1950-1960" aranyozott, egyoldalú Al érem (39,5mm) T:1-
31301.

1 200 HUF

~1960-1970. "Évek óta végzett jóminőségű export munkájáért a KETI (Kisipari Exportra Termeltető Iroda) vezetősége" egyoldalas fém emlékplakett aranyozott Br és Br rátétekkel (118x80mm) T:2 patina
31302.

1 800 HUF

1962. "Budapesti Ipari Vásár Díj" egyoldalas, öntött bronz plakett, fém lapon, sérült dísztokban (149,5x179,5mm) T:1-
31303.

11 000 HUF
29,81
34,38

1963. "VI. Országos Ifjúsági Kamarazene-Fesztivál Nyíregyháza" egyoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (90,5mm) T1-
31304.

1 800 HUF

1967. "III. Országos Virágkötészeti Verseny Gyula" fém plakett tokban (74,5x53,5mm) T:2 patina
31305.

1 000 HUF

1968. "Tíz éves a Szegedi Szabadtéri Játékok 1959-1968" egyoldalas fém plakett (72x80mm) T:1-
31306.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF