Books: Tales Number of items: 43
1884256
17355
336
Books: Tales
Magyar Parasztmesék. Kiadják Illyés Gyula, és Ortutay Gyula. Buday György rajzaival. Bp.,[1936], Franklin-Társulat, 170+2 p. Buday György szövegközti és egy egészoldalas illusztrációjával. Javított gerincű illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, megerősített kötéssel, a hátsó szennylap sarkán hiánnyal, egy-két rajzon kisebb kiszínezéssel.
4 000 HUF
1889908
17356
336
Books: Tales
Marko Marcsevszki: Kényeske. (Bolgár népmesék.) Rónay Emy rajzaival. Bp.,(1950), Athenaeum, 23 p. Kiadói papírkötés, foltos, tulajdonosi névbélyegzővel. Ritka!
3 000 HUF
1888394
17357
336
Books: Tales
Bálint Ágnes: Frakk és a foci. Várnai György rajzaival. Bp.,1979,Móra. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Az illusztrátor, Várnai György (1921-1991) általi rajzos dedikációval, valamint dedikált ajándékozási kártyával.
18 000 HUF
1884831
17358
336
Books: Tales
Walt Disney Boldog Karácsonyt. Fordította: Gergely Erzsébet. Bp.,1990, Egmont-Pannónia. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
1884918
17359
336
Books: Tales
Disney: Mackótestvér. Koda és a tél. Bp., 2007, Egmont-Hungary. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
1884913
17360
336
Books: Tales
Disney: A Pingvin, aki nem, bírta a hideget. Bp., 2007, Egmont-Hungary. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
1889503
17361
336
Books: Tales
Walt Disney: Bernard és Bianka. Az egérrendőrség. Bp.,1992, Egmont-Pannónia. Kiadói papírkötés, az elülső borítója kissé gyűrött, a gerincen apró sérüléssel.
1 200 HUF
1884910
17362
336
Books: Tales
Disney-Pixar: Egy bogár élete. Bp., 2008, Egmont-Hungary. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón sérülésekkel, de egyébként jó állapotban.
1 000 HUF
1884944
17363
336
Books: Tales
Puskin: Mese Szaltán cárról. Győry Miklós rajzaival. Fordította. Áprily Lajos, Fodor András, Illyés Gyula, Kormos István, Vas István. Bp.,1953, Ifjúsági Könyvkiadó Vállalat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, egy egészoldalas illusztráció sérült, kiszínezték, egy oldal szakadt, sérült, pár lapon kisebb szakadásokkal.
1 000 HUF
1889818
17364
336
Books: Tales
Szepes Mária: Pöttyös Panni. Győrffy Anna rajzaival. Bp., 1978, Móra. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
2 000 HUF
1889819
17365
336
Books: Tales
Szepes Mária: Eleven képeskönyv. F. Győrffy Anna rajzaival. Bp., 1982, Móra. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés,a hátsó szennylapon rajzzal, jó állapotban.
1 200 HUF
1872169
17366
336
Books: Tales
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house