https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Tales Number of items: 83
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1758511
16197
323
0
800
Books: Tales
Artworks & Paper
1
Edwards Zsuzsanna: Víganvolt Valentin cirkusza és más mesék. Pécs, 2006, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1758541
16198
323
0
1200
Books: Tales
Artworks & Paper
1
Mig Holder: Panov apó karácsonya. Lev Tolsztoj népmesefeldolgozása. Julie Downing illusztrációival. Fordította: Nagy Erzsébet. Bp.,2014, Harmat. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1727154
16199
323
0
3000
Books: Tales
Artworks & Paper
1
Arthur Ransome: Fecskék és fruskák. Fordította: Baloghy Mária. Szegő Éva rajzaival. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1727410
16200
323
0
3000
Books: Tales
Artworks & Paper
1
B Radó Lili: Segítek anyának. Mulattató és hasznos könyv a háztartás és konyha titkairól 10-14 éves kislányok számára. Rónay Emy rajzaival. Bp.,1941, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal (két ívben (17-32),(33-48.))
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1727997
16201
323
0
2600
Books: Tales
Artworks & Paper
1
Szarka Géza: Az osztály nem hagyja magát! Ifjúsági regény. Szűrszabó József. Bp.,é.n.,Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1727568
16202
323
0
2000
Books: Tales
Artworks & Paper
1
Garras Anna: Mango. A borító és az illusztrációk rajzai Csizy Béla munkái. Bp.,é.n., Athenaeum, 91+5 p.+ 7 t. Színes egészoldalas és fekete-fehér szövegközti rajzokkal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1691420
16203
323
0
2600
Books: Tales
Artworks & Paper
1
Bátyácska és Húgocska. Rónay György átdolgozása. Grimm Legszebb meséiből. Niederwiesa-Bp.,én., Karl Nitzsche-Móra. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1691408
16204
323
0
1600
Books: Tales
Artworks & Paper
1
G. Donáth Blanka: Kati öltözködik. Kolozsvári Pál rajzaival. Bp.,1957, Móra. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
Starting price:
1 600 HUF
1691404
16205
323
0
1600
Books: Tales
Artworks & Paper
1
Kálmán Jenő: Sicc a Szaharában. Tankó Béla rajzaival. Bp.,1963, Minerva. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1691389
16206
323
0
1200
Books: Tales
Artworks & Paper
1
Kálmán Jenő: Sicc meseországban. Tankó Béla rajzaival. Bp.,1962, Minerva. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, szakadt elülső előzéklappal.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1692165
16207
323
0
1600
Books: Tales
Artworks & Paper
1
Linda Jennings: Kedvenc karácsonyi könyvem. Szerk.: Mezey Katalin. Rajzolta: Anne Grahame Johnstone. Bp., 1993, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel.
Starting price:
1 600 HUF
1789168
16208
323
0
800
Books: Tales
Artworks & Paper
1
Vidor Miklós: Kökörcsin, a király bolondja. Engel Tevan István rajzaival. Bp.,1982, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment