Books: Tales

Number of items: 83

Edwards Zsuzsanna: Víganvolt Valentin cirkusza és más mesék. Pécs, 2006, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
16197.

800 HUF

Mig Holder: Panov apó karácsonya. Lev Tolsztoj népmesefeldolgozása. Julie Downing illusztrációival. Fordította: Nagy Erzsébet. Bp.,2014, Harmat. Kiadói kartonált papírkötés.
16198.

1 200 HUF

16199.

3 000 HUF

16200.

3 000 HUF

16201.

2 600 HUF
7,05

Garras Anna: Mango. A borító és az illusztrációk rajzai Csizy Béla munkái. Bp.,é.n., Athenaeum, 91+5 p.+ 7 t. Színes egészoldalas és fekete-fehér szövegközti rajzokkal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
16202.

2 000 HUF

16203.

2 600 HUF
7,05

G. Donáth Blanka: Kati öltözködik. Kolozsvári Pál rajzaival. Bp.,1957, Móra. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
16204.

1 600 HUF

16205.

1 600 HUF

Kálmán Jenő: Sicc meseországban. Tankó Béla rajzaival. Bp.,1962, Minerva. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, szakadt elülső előzéklappal.
16206.

1 200 HUF

Linda Jennings: Kedvenc karácsonyi könyvem. Szerk.: Mezey Katalin. Rajzolta: Anne Grahame Johnstone. Bp., 1993, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel.
16207.

1 600 HUF

Vidor Miklós: Kökörcsin, a király bolondja. Engel Tevan István rajzaival. Bp.,1982, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
16208.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF