https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Tales Number of items: 83
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1758545
16185
323
0
800
Books: Tales
Artworks & Paper
1
Max Lucado: A legnemesebb. Sergio Martinez illusztrációival. Fordította: Ficsor Lillia. Bp.,2011, Keresztyén Ismeretterjesztő Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1758495
16186
323
0
1000
Books: Tales
Artworks & Paper
1
Csiga-biga házikó. Vidám mondókák és versek. Rajzolta: Radvány Zsuzsa. h.n.,é.n.,Pro Junior. Kiadói kartonált leporelló-kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1666496
16187
323
0
2800
Books: Tales
Artworks & Paper
1
Ingrid Holsen: Zsuzsi az intézetben. Átdolgozta Kertész Erzsébet. Pályi Jenő rajzaival. Bp.,1944, Nova. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült, hiányos gerinccel, de belül jó állapotban, szövegközti illusztrációkkal.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1616210
16188
323
0
2000
Books: Tales
Artworks & Paper
1
Závodszky-Tábori Piroska: Nagyika. Bp.,é.n.,Szent István Társulat. Kiadó illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Starting price:
2 000 HUF
1612267
16189
323
0
1800
Books: Tales
Artworks & Paper
1
Paulini Béla: Dugasz Matyi birodalma. A szerző rajzaival. Bp.,1958, Móra. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1604724
16190
323
0
1600
Books: Tales
Artworks & Paper
1
Hárs László: Tóbiás, a gyáva óriás. Gyermekmesék felnőtteknek. Janovits István rajzaival. Bp., 1946, Népszava Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1614290
16191
323
0
2000
Books: Tales
Artworks & Paper
1
Guruljborsócska. A Szovjetunió népeinek meséi. Szerk.: Kroh László. Fordította Drávai Gizella. L. Leviczkij rajzaival. Ungvár (Uzshorod), 1958, Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1613542
16192
323
0
800
Books: Tales
Artworks & Paper
1
Kardasova: A kis Rob. Fordította Gáspár Endre. Az illusztrációk N. Cejtlina rajzai nyomán készültek. Bp., é.n.,Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, a fűzése laza, az előzéklapok hiányoznak, a hátsó kötéstáblán firkával.
The item is not available
1613940
16193
323
0
1000
Books: Tales
Artworks & Paper
1
Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, ajándékozási sorokkal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1779595
16194
323
0
1000
Books: Tales
Artworks & Paper
1
John Patience: A titokzatos jövendőmondó. Írta és rajzolta: - -. Fordította: Potencsik Erika. (Bp.),1993, Gulliver Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1613932
16195
323
0
2000
Books: Tales
Artworks & Paper
1
Bartócz Ilona: Pesti kislány falun. Gábor Éva rajzaival. Bp.,[1960], Minerva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1758519
16196
323
0
800
Books: Tales
Artworks & Paper
1
Astrid Lindgren: The Tomten. Harald Wiberg illusztrációival. Edinburgh, 2009, Floris Books. Angol nyelven. Kartonált papírkötés. / Astrid Lindgren: The Tomten. Illustrated by Harald Wiberg. Edinburgh, 2009, Floris Books. Paperbinding, in English language.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment