https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Tales

Number of items: 83

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Max Lucado: A legnemesebb. Sergio Martinez illusztrációival. Fordította: Ficsor Lillia. Bp.,2011, Keresztyén Ismeretterjesztő Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
1
16185.

Max Lucado: A legnemesebb. Sergio Martinez illusztrációival. Fordította: Ficsor Lillia. Bp.,2011, Keresztyén Ismeretterjesztő Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Csiga-biga házikó. Vidám mondókák és versek. Rajzolta: Radvány Zsuzsa.  h.n.,é.n.,Pro Junior. Kiadói kartonált leporelló-kötés, jó állapotban.
1
16186.

Csiga-biga házikó. Vidám mondókák és versek. Rajzolta: Radvány Zsuzsa. h.n.,é.n.,Pro Junior. Kiadói kartonált leporelló-kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Ingrid Holsen: Zsuzsi az intézetben. Átdolgozta Kertész Erzsébet. Pályi Jenő rajzaival. Bp.,1944, Nova. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült, hiányos gerinccel, de belül jó állapotban, szövegközti illusztrációkkal.
1
16187.

Ingrid Holsen: Zsuzsi az intézetben. Átdolgozta Kertész Erzsébet. Pályi Jenő rajzaival. Bp.,1944, Nova. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült, hiányos gerinccel, de belül jó állapotban, szövegközti illusztrációkkal.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
Závodszky-Tábori Piroska: Nagyika. Bp.,é.n.,Szent István Társulat. Kiadó illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
1
16188.

Závodszky-Tábori Piroska: Nagyika. Bp.,é.n.,Szent István Társulat. Kiadó illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
Paulini Béla: Dugasz Matyi birodalma. A szerző rajzaival. Bp.,1958, Móra. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
1
16189.

Paulini Béla: Dugasz Matyi birodalma. A szerző rajzaival. Bp.,1958, Móra. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Hárs László: Tóbiás, a gyáva óriás. Gyermekmesék felnőtteknek. Janovits István rajzaival. Bp., 1946, Népszava Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
1
16190.

Hárs László: Tóbiás, a gyáva óriás. Gyermekmesék felnőtteknek. Janovits István rajzaival. Bp., 1946, Népszava Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Guruljborsócska. A Szovjetunió népeinek meséi. Szerk.: Kroh László. Fordította Drávai Gizella. L. Leviczkij rajzaival. Ungvár (Uzshorod), 1958, Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
1
16191.

Guruljborsócska. A Szovjetunió népeinek meséi. Szerk.: Kroh László. Fordította Drávai Gizella. L. Leviczkij rajzaival. Ungvár (Uzshorod), 1958, Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Kardasova: A kis Rob. Fordította Gáspár Endre. Az illusztrációk N. Cejtlina rajzai nyomán készültek. Bp., é.n.,Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, a fűzése laza, az előzéklapok hiányoznak, a hátsó kötéstáblán firkával.
1
16192.

Kardasova: A kis Rob. Fordította Gáspár Endre. Az illusztrációk N. Cejtlina rajzai nyomán készültek. Bp., é.n.,Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, a fűzése laza, az előzéklapok hiányoznak, a hátsó kötéstáblán firkával.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, ajándékozási sorokkal.
1
16193.

Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, ajándékozási sorokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
John Patience: A titokzatos jövendőmondó. Írta és rajzolta: - -. Fordította: Potencsik Erika. (Bp.),1993, Gulliver Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
16194.

John Patience: A titokzatos jövendőmondó. Írta és rajzolta: - -. Fordította: Potencsik Erika. (Bp.),1993, Gulliver Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
Bartócz Ilona: Pesti kislány falun. Gábor Éva rajzaival. Bp.,[1960], Minerva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
1
16195.

Bartócz Ilona: Pesti kislány falun. Gábor Éva rajzaival. Bp.,[1960], Minerva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Astrid Lindgren: The Tomten. Harald Wiberg illusztrációival. Edinburgh, 2009, Floris Books. Angol nyelven. Kartonált papírkötés. / Astrid Lindgren: The Tomten. Illustrated by Harald Wiberg. Edinburgh, 2009, Floris Books. Paperbinding, in English language.
1
16196.

Astrid Lindgren: The Tomten. Harald Wiberg illusztrációival. Edinburgh, 2009, Floris Books. Angol nyelven. Kartonált papírkötés. / Astrid Lindgren: The Tomten. Illustrated by Harald Wiberg. Edinburgh, 2009, Floris Books. Paperbinding, in English language.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment