Number of items: 52

Hattyús váza, kopott aranyozással, jelzés nélkül, m:26,5 cm
11125.

1 200 HUF

"Dunapataj" látképes porcelán reggeliző készlet, matricás, jelzett, hibátlan, 5+5+5 db
11126.

4 800 HUF
13,01
15,00

Malacos kerámia persely, virágmintás, jelzett, hibátlan, 19×10×10 cm
11127.

1 200 HUF
11

Jelzett mitológiai jelenetes kis váza, matricás, kopott, m: 10 cm
11128.

1 200 HUF

Jelzett kézzel festett csésze és alj, kopott
11129.

1 000 HUF

cca 1900 szósztartó, kézzel festett, jelzés nélkül, apró karcolással, m:15 cm,  19×15 cm
11130.

4 000 HUF

Kínai hamutartó, jelzett, részben kézzel festett, kopott, 19×16 cm
11131.

1 000 HUF

Jelzett  barokk stílusú ülő férfi és nő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12,5 cm ( 2×)
11132.

5 000 HUF

2 db porcelán merőkanál, jelzés nélkül, kis lepattanással, kopásnyomokkal, h: 11 és 19 cm
11133.

1 000 HUF

Papucs lopó foxi, kézzel festett, jelzés nélkül, m: 12 cm
11134.

2 000 HUF

Baba teás készlet, matricás, jelzés nélkül, kopott, eredeti dobozában
11135.

2 000 HUF

Kislány a kosárral, fehér mázas jelzett porcelán, máz hibával, m:25 cm, h:23 cm
11136.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF