Number of items: 52
1733737
11125
322
Hattyús váza, kopott aranyozással, jelzés nélkül, m:26,5 cm
1 200 HUF
1784122
11126
322
4800
"Dunapataj" látképes porcelán reggeliző készlet, matricás, jelzett, hibátlan, 5+5+5 db
4 800 HUF
1784231
11127
322
Malacos kerámia persely, virágmintás, jelzett, hibátlan, 19×10×10 cm
1 200 HUF
1784174
11128
322
Jelzett mitológiai jelenetes kis váza, matricás, kopott, m: 10 cm
1 200 HUF
1786908
11129
322
Jelzett kézzel festett csésze és alj, kopott
1 000 HUF
1784215
11130
322
cca 1900 szósztartó, kézzel festett, jelzés nélkül, apró karcolással, m:15 cm, 19×15 cm
4 000 HUF
1783528
11131
322
Kínai hamutartó, jelzett, részben kézzel festett, kopott, 19×16 cm
1 000 HUF
1783365
11132
322
Jelzett barokk stílusú ülő férfi és nő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12,5 cm ( 2×)
5 000 HUF
1782580
11133
322
2 db porcelán merőkanál, jelzés nélkül, kis lepattanással, kopásnyomokkal, h: 11 és 19 cm
1 000 HUF
1757648
11134
322
Papucs lopó foxi, kézzel festett, jelzés nélkül, m: 12 cm
2 000 HUF
1724371
11135
322
Baba teás készlet, matricás, jelzés nélkül, kopott, eredeti dobozában
2 000 HUF
1751358
11136
322
Kislány a kosárral, fehér mázas jelzett porcelán, máz hibával, m:25 cm, h:23 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m