Number of items: 52
1784198
11101
322
Zsolnay porcelán kacsapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
6 000 HUF
1786001
11102
322
Zsolnay ékszeres dobozka, matricás, jelzett, kopott, 10×6,5 cm
3 000 HUF
1783513
11103
322
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, kopott, m:12 cm
4 000 HUF
1754310
11104
322
Zsolnay virág mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
4 000 HUF
1759339
11105
322
Hollóházi és Aquincumi szív alakú bonbonier, matricás, jelzett, kopott, 9×10 cm (2×)
1 200 HUF
1759405
11106
322
Hollóházi postás tálka és egy virágos tálka, 13×5 cm, 22×5 cm
1 000 HUF
1759122
11107
322
Hollóházi porcelán asztali készlet, 3 db, kopott, jelzett, 8×6- 15×15 cm
1 200 HUF
1783666
11108
322
Hollóházi Erika mintás váza, tálka, gyertyatartó, matricás, jelzett, hibátlan, m: 21,5, 18×13 cm, 4,5 cm
2 800 HUF
1768319
11109
322
Dekoratív porcelán kínáló műanyag talapzaton, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 26 cm
2 600 HUF
1784530
11110
322
Aquincumi porcelán kacsa pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm
1624379
11111
322
1 000 HUF
1787924
11112
322
Scumann Bavaria áttört szélű tál, matricás, jelzett, kopott, 18×18 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m