Books: History Number of items: 168
1717282
15331
313
Books: History
Eöttevényi Olivér: Ferenc Ferdinánd. Bp.,(1942),Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 391 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés.
1 200 HUF
1717949
15332
313
Books: History
Naumann Frigyes: Középeurópa. Fordította: Dr. Kircz Andorné. Bp.,1916, Politzer József és Fia, (Nyugat-ny.), VIII+284 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, 257-272. oldalak között sérült, foltos lapokkal.
1 000 HUF
1712864
15333
313
Books: History
Kecskés László: Komárom az erődök városa. Bp., 1984, Zrínyi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 200 HUF
1679501
15334
313
Books: History
Hamza D. Ákos: Harcunk a szabadságért. A "Nemzeti Ellenállás" egyik csoportjának részvétele a felszabadulási küzdelemben. Bp.,1947, Faust. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
1712845
15335
313
Books: History
2 db Nagyváraddal kapcsolatos könyv: Péter I. Zoltán: Nagyvárad római katolikus templomai. Nagyvárad, 1992, Literatus. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.; Tempfli József: Horgony és vitorla. Bp., 2004, Válasz. Kartonált papírkötésben.
1 400 HUF
1716343
15336
313
Books: History
2 db erdélyi reprint könyv: Hankó Vilmos: Székelyföld; Kővári László: Erdély régiségei és történelmi emlékei; papírkötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
1716394
15337
313
Books: History
3 db könyv: A finnugor őshaza nyomában; Dümmerth Dezső: Álmos az áldozat; Dümmerth Dezső: Az Árpádok nyomában. Példányonként változó kötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
1716398
15338
313
Books: History
A Téka sorozat 5 kötete: Kolumbusz hajónaplója; Antik portrék; Voltaire: Én, az üldözöttek Don Quijotéja; Apor Péter: Metamorphosis Transylvaniae; Gaál Gábor: Vidéki történet. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
1712800
15339
313
Books: History
Bartoniek Emma: A magyar királykoronázások története. Bp., 1987, MTT. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1712826
15341
313
Books: History
Palasik Mária: A műegyetemisták odüsszeiája 1944-1946. Bp., 2006, Műegyetemi Kiadó. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
2 400 HUF
1694231
15342
313
Books: History
Horváth Ferenc: Száz éves a Kiskunfélegyháza-Kiskunmajsa vasúrvonal (1899-1999). Bp., 1999, MÁV. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
1647002
15343
313
Books: History
Szekfű Gyula: Történelempolitikai tanulmányok. Bp., 1924, Magyar Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house