Books: Travelling, cities Number of items: 126
1423372
13114
282
Books: Travelling, cities
Gösta Montell: Mongol pusztákon keresztül. Sven Hedin előszavával. Fordította Halász Gyula. Bp., Atheaneum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1 000 HUF
1194911
13115
282
Books: Travelling, cities
A Szűz Máriáról nevezett Sz. Ferenczrendű tartomány pozsonyi zárdájának, templomának, kápolnáinak és góth stylű templom tornyának története. A zárdatemplom hatszáz éves felszentelésének emlékére. 1297-1897. Összeáll.: Maszárik Viktor. Pozsony, 1897, Wigand. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1 800 HUF
1281129
13116
282
Books: Travelling, cities
Földes György: Kukkónia lelke. Csallóközi történetek. Első kiadás! Kassa, 1932. Kazinczy. 209 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. Több helyütt könyvtári pecséttel.
1 400 HUF
1459024
13117
282
Books: Travelling, cities
Panoráma utikönyvsorozatok tétel, 6 db: Czellár Katalin: Sopron. Panoráma magyar városok sorozat. Bp, 1982, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés. Bács Gyula: Varsó. Külfödi városkalauz sorozat. Bp, 1979, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. Soproni János, Fajth Tibor: Athén. Külfödi városkalauz sorozat. Bp, 1988, Panoráma. Harmadik, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Moldoványi Ákos: Londontól Londonig. Panoráma "mini" útikönyvek. Bp., 1991, Panoráma. Harmadik, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Németh Adél: Burgenland. Panoráma "mini" útikönyvek. Bp., 1990, Panoráma. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Makó Bálint, Dallos Attila: Tunézia. Harmadik kiadás. Panoráma "mini" útikönyvek. Bp., é.n., Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés. Harmadik kiadás.
2 600 HUF
1458851
13118
282
Books: Travelling, cities
Herbert Tichy: Alaszka, Észak paradicsoma. Fordította: Konkoly Kálmán. Tizenhat képtáblával. Budapest, é.n, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói kissé kopottas, kissé foltos félvászon kötés. Jó állapotban.
1 000 HUF
1459048
13119
282
Books: Travelling, cities
Vegyes útikönyyv tétel, 2 db: Jan Adamczewski: Illustrowany prezwodnik po Krakowie. Warsawa, 1989, Wydawnitctwo Interpress. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrálva, lengyel nyelven. Krakkó útikönyv. / Paperbinding, in polish language. Eleni Palaszka- Papasztathi: Akhilleon: történet és legenda. Bp., 1995, Lola Kiadó. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrálva.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house