Number of items: 401

Fery Antal (1908-1944): 5 db ex libris, fametszet, linó,  papír, jelzettek,  cca 10x7cm
10085.

1 800 HUF

10086.

4 000 HUF

FJ. jelzéssel: "Gibt Hitler die Macht", gúnyrajz, grafika, papír, 20x13cm
10087.

1 200 HUF

10088.

12 000 HUF

Fodor jelzéssel: Gyerekek az esernyő alatt. Színes ceruza, papír, üvegezett keretben, 19×13 cm
10089.

800 HUF

10090.

800 HUF

Frank jelzéssel: Színes liget. Olaj, fa lemez, sérült, üvegezett keretben, 34×44 cm
10091.

6 000 HUF

Franke jelzéssel: Cim nélkül. Színes linó, papír, 21×19 cm
10092.

3 000 HUF

Gabor jelzéssel: Kubikusok. Olaj, fa, sérült, 90×69,5 cm
10093.

5 000 HUF

Gadányi jelzéssel: Cica és a lányok. Kréta, papír, keretben, 50×40 cm
10094.

6 000 HUF

Gadányi jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 37×27 cm
10095.

3 000 HUF

10096.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF