Number of items: 401

B. Hajdu László (1926-): Dunavecse. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 21×29 cm
10109.

1 000 HUF

Hajos jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, falemez, 37×55 cm
10110.

12 000 HUF

Hajós jelzéssel: Zöldség csendélet. Olaj, farost, 21×30 cm
10111.

1 000 HUF

Halápy jelzéssel: Kis házak az erdő mélyén. Olaj, farost, üvegezett fa keretben, 22x43 cm
10112.

2 000 HUF
10

Havasi Kálmánné (?-?): Virág az ablaknál. Pasztell, papír, jelzett, 42×30 cm
10113.

2 000 HUF

10114.

8 000 HUF

Herczeg jelzéssel: Csikós. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 39x48 cm
10115.

11 000 HUF
29,81
34,38

Herrer jelzéssel: Mediterrán kúria. Olaj, falemez, 59×59 cm
10116.

12 000 HUF

Hertay Mária (1932-): Virágszirom. Színes rézkarc, papír, jelzett, 10,5×8 cm
10117.

1 200 HUF

Heyer jelzéssel: Cica. Olaj, karton, keretben, 40×50 cm
10118.

8 000 HUF

10119.

8 000 HUF

Hincz jelzéssel: Barátnők. Olaj, farost, keretben, 49×39 cm
10120.

3 000 HUF
26

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF