Art-ceramics

Number of items: 35

2 db kerámia dísz hamuzótál, "Országos Érc- Ásványbányák" ill. "OÉÁ Hegyaljai Művei, Mád" felirattal, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 18,5-19 cm
11091.

1 000 HUF

Népi mintás kerámia tál, alján kis hibával, jelzett, d: 26 cm
11092.

1 000 HUF

Retro váza lepattanással, kézzel festett mázas kerámia, jelzett (B), m:22 cm
11093.

800 HUF

11094.

800 HUF

Retro füles váza, apró lepattanással, m:14,5 cm
11095.

1 200 HUF

Kerámia tétel, tálkák, és hamutálak, összesen: 4 db, többségében jelzett, hibátlanok
11096.

100 HUF
0,27
0,31

Rózsával díszített kék kerámia vázácska, jelzés nélkül, hibátlan, m: 7,5 cm
11097.

1 600 HUF

Fehér mázas kerámia fonott kosár, máz alatti repedésekkel, m: 11 cm
11098.

1 600 HUF

Népi mintás kerámia váza, kézzel festett, jelzett, száján apró lepattanással, m: 20 cm
11099.

1 600 HUF

Jelzés nélkül: Csiga. Kavicsra ragasztva, hibátlan, mázas festet kerámia, 8×5 cm
11100.

2 000 HUF

Görög jelenetekkel díszített kerámia fedeles váza, jelzett, fedelén apró lepattanással, jelzett, m: 18,5 cm
11101.

4 200 HUF
11,38
13,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF