Antique

Number of items: 24

Zajácz Tamás (1952-): Búza szálak. Valódi bőr falikép, jelzett, 49×35 cm
11063.

2 000 HUF

Christofle ecet-olaj tartó, ezüstözött alpakka csiszolt üveg, jelzett, hibátlan, m:24 cm
11064.

14 000 HUF
37,94
43,75

11065.

20 000 HUF
54,20
62,50

11066.

26 000 HUF
70,46
81,25

11067.

32 000 HUF
86,72
100,00

Francia petróleum lámpa párban, réz-üveg, matricás képpel (Napóleon, Jozefin), burán apró csorba, m:57 cm (2×)
11068.

50 000 HUF
135,50
156,25

Szarvasos aufsatz, figurális réz talpazattal, kézzel festett üveg kínálóval,  hibátlan, m:27 cm
11069.

30 000 HUF
81,30
93,75

Antik réz borsdaráló jelzett (1925 + címer), h: 29 cm
11070.

18 000 HUF
48,78
56,25

Alexanderwerk  svájci szecessziós óramérleg,  kopott, jelzett (J.G. Kiener & Wittling), pótolt serpenyővel, működik (max 10 kg.), m:28 cm
11071.

20 000 HUF
54,20
62,50

11072.

3 000 HUF

XIX. sz. Koronás-sasos díszítésű bronz gyertyatartó / Bronze candle holder with Russian? eagle 18 cm
11073.

4 000 HUF

Alpakka fűszertartó üveg betétekkel, sérült, 10x15cm
11074.

4 800 HUF
13,01
15,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF