Antique
Number of items: 24
1268070
11063
261
Antique
Zajácz Tamás (1952-): Búza szálak. Valódi bőr falikép, jelzett, 49×35 cm
2 000 HUF
1200769
11064
261
14000
Antique
Christofle ecet-olaj tartó, ezüstözött alpakka csiszolt üveg, jelzett, hibátlan, m:24 cm
14 000 HUF
1195493
11065
261
Antique
20 000 HUF
1200326
11066
261
26000
Antique
26 000 HUF
1200096
11067
261
32000
Antique
32 000 HUF
1257887
11068
261
50000
Antique
Francia petróleum lámpa párban, réz-üveg, matricás képpel (Napóleon, Jozefin), burán apró csorba, m:57 cm (2×)
50 000 HUF
1262557
11069
261
30000
Antique
Szarvasos aufsatz, figurális réz talpazattal, kézzel festett üveg kínálóval, hibátlan, m:27 cm
30 000 HUF
1262680
11070
261
Antique
Antik réz borsdaráló jelzett (1925 + címer), h: 29 cm
18 000 HUF
1262662
11071
261
Antique
Alexanderwerk svájci szecessziós óramérleg, kopott, jelzett (J.G. Kiener & Wittling), pótolt serpenyővel, működik (max 10 kg.), m:28 cm
20 000 HUF
1247917
11072
261
Antique
3 000 HUF
1226981
11073
261
Antique
XIX. sz. Koronás-sasos díszítésű bronz gyertyatartó / Bronze candle holder with Russian? eagle 18 cm
4 000 HUF
1279011
11074
261
4800
Antique
Alpakka fűszertartó üveg betétekkel, sérült, 10x15cm
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m