Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 22

Héra József (1976- ): Madárcsalád, fehér márvány, jelzett, m: 19,5 cm
11061.

24 000 HUF
65,04
75,00

Kormos István (?-?): Kubikos. Festett gipsz, apró hibákkal, jelzett, m:21 cm, h: 25 cm
11062.

12 000 HUF

Afrikai fa szobor, m: 34 cm
11063.

Afrikai fa szobor, m: 34 cm

1 000 HUF
22

Afrikai fa szobor, jó állapotban, 21,5x19 cm
11064.

1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Ecce Homo, Jézus büszt, kerámia fém posztamensen, lepattanásokkal, 28x12cm
11065.

4 000 HUF

Favágó, festett fém szobor, alabástrom talapzaton, jelzés nélkül, sérült, m: 13,5 cm
11066.

1 000 HUF

11067.

4 000 HUF

11068.

34 000 HUF
92,14
106,25

11069.

190 000 HUF
514,91
593,75

Antik álló Buddha templomi szobor. Aranyozott-festett fa, jelzés nélkül, festék lepattanásokkal, sérült ujjakkal / Antique standing Budha statue, gold layered, painted wood. m:57 cm
11070.

80 000 HUF
216,80
250,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF