https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 361

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1912 Garnison Castelnuovo szecessziós táncmulatsági meghívó, 23x11cm/ 1912 Art Nouveau dance invitations at Castelnuovo Garnison, 23x11cm
1
13511.

1912 Garnison Castelnuovo szecessziós táncmulatsági meghívó, 23x11cm/ 1912 Art Nouveau dance invitations at Castelnuovo Garnison, 23x11cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1912 New York, U.S.A., "Stanley Tools net price list", 15p / angol nyelvű fúrógép prospektus, 15p
1
13512.

1912 New York, U.S.A., "Stanley Tools net price list", 15p / angol nyelvű fúrógép prospektus, 15p

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
1912 "Siófok" Balatonfürdő részvénytársaság főbérlősége fejléces levél, 29x23cm
1
13513.

1912 "Siófok" Balatonfürdő részvénytársaság főbérlősége fejléces levél, 29x23cm

 
Sold
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
4
 
Molnárok és gépészek zsebnaptára az 1913. évre.  "Molnárok Lapja" Thália Műintézet R.-T., 1912. Kissé viseltes, kiadói egészvászon kötésben. Nagyon sok érdekes információval, illusztrációval.
1
13514.

Molnárok és gépészek zsebnaptára az 1913. évre. "Molnárok Lapja" Thália Műintézet R.-T., 1912. Kissé viseltes, kiadói egészvászon kötésben. Nagyon sok érdekes információval, illusztrációval.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1913 báró Hazai Samu honvédelmi minister névjegykártyája a verzón a saját kezű soraival, 7x11cm
1
13515.

1913 báró Hazai Samu honvédelmi minister névjegykártyája a verzón a saját kezű soraival, 7x11cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
9
 
1913, cca 1960-1970 Antiquitäten, Alte Möbel, Oelgemälde alter Meister aus dem Besitze von Raab&Knapp; Souvenir aus Wien
1
13516.

1913, cca 1960-1970 Antiquitäten, Alte Möbel, Oelgemälde alter Meister aus dem Besitze von Raab&Knapp; Souvenir aus Wien

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
1914 Községek Lapja, a magyar községek közigazgatási, közgazdasági, pénzügyi és középítkezési lapja első évfolyamának 1. száma
1
13517.

1914 Községek Lapja, a magyar községek közigazgatási, közgazdasági, pénzügyi és középítkezési lapja első évfolyamának 1. száma

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
3
 
1914 Díszítő Művészet. 1914.I. évf. 3. szám. Kiadja az Orsz. M. Kir. Iparművészeti Iskola, Budapest. A szám nagy része a linometszés technikáját mutatja be gazdagon illusztrálva több nagy művész metszettével. Egy lap kijár.
1
13518.

1914 Díszítő Művészet. 1914.I. évf. 3. szám. Kiadja az Orsz. M. Kir. Iparművészeti Iskola, Budapest. A szám nagy része a linometszés technikáját mutatja be gazdagon illusztrálva több nagy művész metszettével. Egy lap kijár.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
1915 Oláh Gábor (1881-1942) költő "Házavatás" című verse a debreceni Arany Bika szálloda megnyitása alkalmából, 4 p.
1
13519.

1915 Oláh Gábor (1881-1942) költő "Házavatás" című verse a debreceni Arany Bika szálloda megnyitása alkalmából, 4 p.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1915 Országos központi Hitelszövetkezeti Értesítő, 3 száma, 30x23cm
1
13520.

1915 Országos központi Hitelszövetkezeti Értesítő, 3 száma, 30x23cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
1915 Budapesti Közlöny fél éves számai igényes félvászon kötésben kinevezésekkel, háborús hírek krónikájával, szép állapotban
1
13521.

1915 Budapesti Közlöny fél éves számai igényes félvászon kötésben kinevezésekkel, háborús hírek krónikájával, szép állapotban

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1915 Az Újság c. napilap teljes háborús évfolyama a front és a hátország híreivel, korabeli egészvászon kötésben, két kötetben. Egy két lap sérült, de egyébként jó állapotban
1
13522.

1915 Az Újság c. napilap teljes háborús évfolyama a front és a hátország híreivel, korabeli egészvászon kötésben, két kötetben. Egy két lap sérült, de egyébként jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment