Printed Materials

Number of items: 361

13487.

2 000 HUF

13488.

1 000 HUF

13489.

2 000 HUF

13490.

1 000 HUF

cca 1900-20 Szilárdan épült házak, gyárak, háztetők stb, emelésének és eltolásának ismertetése. Első magyar épület emelő- és toló vállalat. pp.:43, 23x15cm
13491.

2 600 HUF
7,05

1903 Csipke szentkép, hibátlan, 11x7cm
13492.

1 000 HUF

1903 Csipke szentkép, Maria Zell, hibátlan, 10x4cm
13493.

1 000 HUF

1903 Belépti jegy Rákóczi ereklye-kiállítás megnyitó ünnepélyre. Szép állapotban, 8x16cm
13494.

6 000 HUF

1904 Archeologiai Értesítő. Új folyam. 24. köt. 1-5. sz., teljes évfolyam, az első lapszám kissé viseltes, a többi kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13495.

6 000 HUF

1905 Haraszti -Ráczkevei helyi érdekű gőzmozdonyu vasutra vonatkozó engedélyokmány. pp.:15, 33x20cm
13496.

5 000 HUF

1906 Vajdahunyadi Vasgyári Dalegylet táncmulatság meghívó és műsor
13497.

800 HUF

1907 Archeologiai Értesítő. Új folyam. 27. köt. 1-5. sz., teljes évfolyam, kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13498.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF