https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery

Number of items: 43

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst(Ag) nyaklánc delfin díszítéssel, jelzett, h: 45 cm, br: 7,1 g
1
19036.

Ezüst(Ag) nyaklánc delfin díszítéssel, jelzett, h: 45 cm, br: 7,1 g

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
1
 
Fonott mintájú ezüst(Ag) nyaklánc, díszdobozban, jelzett, h: 45 cm, nettó: 13,4 g
1
19037.

Fonott mintájú ezüst(Ag) nyaklánc, díszdobozban, jelzett, h: 45 cm, nettó: 13,4 g

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
1
 
Zsidó kegytárgy: torony alakú ezüst (Ag.) besamimtartó, jelzett, m: 11,5 cm, nettó 61,5 g
1
19038.

Zsidó kegytárgy: torony alakú ezüst (Ag.) besamimtartó, jelzett, m: 11,5 cm, nettó 61,5 g

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
13
 
Ezüst vadkant formázó sétabot fogantyú, Ag., 57gr., jelzés nélkül, cca 6x2,5cm/ Silver boar styling cane handle, Ag., 57gr., Unmarked, cca 6x2,5cm
1
19039.

Ezüst vadkant formázó sétabot fogantyú, Ag., 57gr., jelzés nélkül, cca 6x2,5cm/ Silver boar styling cane handle, Ag., 57gr., Unmarked, cca 6x2,5cm

 
Sold
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst(Ag) tálka, jelzett, nettó: 156g
1
19040.

Ezüst(Ag) tálka, jelzett, nettó: 156g

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst(Ag) süteményes villakészlet, lapáttal, jelzett, br: 169 g
1
19041.

Ezüst(Ag) süteményes villakészlet, lapáttal, jelzett, br: 169 g

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel  Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm
1
19042.

Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm

 
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment