Number of items: 159

10024.

6 000 HUF

Ék Sándor (1902-1975): Kereszteződés a Nemzeti Színháznál. Litográfia, papír, restaurált, jelzett, 50×70 cm
10025.

10 000 HUF

Fakasházy jelzéssel: Házudvar. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 17×24 cm
10026.

3 000 HUF

F.B. jelzéssel: női akt (1946), tollrajz, papír, 19x12cm
10027.

5 000 HUF

Gadányi jelzéssel: Női akt, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30×21,5 cm
10028.

10 000 HUF

Gera Éva(1923-): Balatoni vitorlás. Színezett linó, papír, üvegezett keretben, 20x25 cm
10029.

5 000 HUF

10030.

6 000 HUF

Hajósy Mónika (1953-): Köves vidék. Olaj, farost, jelzett, keretben, 80x60 cm
10031.

16 000 HUF
43,36
50,00

Haranghy Jenő (1894-1951): MEGE grafika, és ex libris, 14x10, 8x11 cm. Jelzett,
10032.

2 000 HUF

Haranghy Jenő (1894-1951): Ex libris Emerici Bauer, erotikus ex libris, rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 5,5×4,5 cm
10033.

3 000 HUF

Haranghy Jenő (1894-1951): Kukás a lovával. Vegyes technika, papír, jelzett, papíron kisebb hibák, üvegezett keretben, 50×67 cm
10034.

28 000 HUF
75,88
87,50

Hargitai jelzéssel: Hamlet és Yorick, olaj, farost, 48×38 cm
10035.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF