Number of items: 159

Borbély Gizella (1920-1994): A határban, pasztell, papír, jelzett, 50×35,5 cm
10012.

8 000 HUF

Borbély Gizella (1920-1994): Napraforgók, pasztell, papír, jelzett, 50×35 cm
10013.

8 000 HUF

Boromisza Tibor (1880-1960): 2 db ex libris, klisé, papír, jelzett a klisén, 11×8 ill. 14×10 cm
10014.

1 000 HUF

Conrad Gyula (1877-1959): Tavasz Rómában című mappa egy lapja, 1913. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 33x24,5 cm
10015.

4 400 HUF
11,92
13,75

10016.

1 600 HUF

10017.

40 000 HUF
108,40
125,00

Csohány Kálmán(1925-1980): Enteriőr. Rézkarc, papír, jelzett, 14×13 cm
10018.

2 400 HUF

Dobi László: Lillafüredi Palotaszálló. Olaj, farost, jelzett, keretben, 29×40 cm
10019.

6 000 HUF

Devecska Ferenc: Szakrális belső tér. Tus, pauszpapír, jelzett, apró szakadással, 18×23 cm
10020.

1 600 HUF

10021.

3 000 HUF

10022.

7 000 HUF
18,97
21,88

10023.

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF