Flea Market

Number of items: 174

Régi fa sámfa 38-as cipőhöz, fa tapper itatóspapír nélkül
11354.

800 HUF

Samsonite vállfás utazó táska,jelzett, puha oldalú, vízhatlan, szintetikus anyagból, egy helyen sérült és ragasztott, 46x59cm
11355.

6 000 HUF

Rózsák, bronz falikép kompozíció, fa talapzaton, 25×14 cm
11356.

1 200 HUF

Díszes fedelű dekoratív fa doboz, kis kopásnyomokkal, 24×14×6,5 cm
11357.

800 HUF

2 db fa doboz, kopásnyomokkal, 18×13,5×3,5 ill. 17,5×16×3,5 cm
11358.

2 000 HUF

2 db használt billentyűzet: Star Technology flexibilis billentyűzet (fekete), USB-kimenettel, kopásnyomokkal, működik; Microsoft Wireless Laser Keyboard 7000, USB-s vevőegységgel, kopásnyomokkal, működik
11359.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF