Number of items: 100
994156
11177
226
16 000 HUF
1002739
11178
226
Rosenthal selb Bavaria porcelán csésze + csészealj, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 ill. 15 cm
2 400 HUF
1002430
11179
226
Unterweissbach kis váza, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm
2 000 HUF
1002241
11180
226
3 db Bavaria mokkás csésze + különböző aljak, jelzettek, hibátlanok
1 000 HUF
1001124
11181
226
Poema hegedülő férfi, festett bisquit porcelán, jelzett, hibátlan, m:25 cm
2 000 HUF
1000894
11182
226
VaBene apró sütemény kínáló, matricás, jelzett, hibátlan, m: 32 cm
2 800 HUF
1002815
11183
226
Limoges porcelán tejeskancsó, fa fedéllel, fém füllel, m: 22,5 cm, d: 9 ill. 13 cm
2 800 HUF
1002942
11184
226
Josef Steidl Znaim fajansz dísztányér, kézzel festett, jelzett, máz hibákkal, d: 31 cm.
10 000 HUF
999343
11185
226
Eschenbach Bavaria vadászmintás porcelán tál, matricás, hibátlan, jelzett, 32x21 cm
1 000 HUF
999117
11186
226
10 000 HUF
998964
11187
226
Delft falitányér vízparti jelenettel díszítve, hibátlan, jelzett, d: 25,5 cm
1 000 HUF
998875
11188
226
Royal Vienna (Alt Wien) hatszögletű porcelán bonbonier, csorbákkal, jelzett, m: 6 cm, d: 12 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m