Number of items: 100

11177.

16 000 HUF
43,36
50,00

Rosenthal selb Bavaria porcelán csésze + csészealj, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 ill. 15 cm
11178.

2 400 HUF

Unterweissbach kis váza, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm
11179.

2 000 HUF

3 db Bavaria mokkás csésze + különböző aljak, jelzettek, hibátlanok
11180.

1 000 HUF

Poema hegedülő férfi, festett bisquit porcelán, jelzett, hibátlan, m:25 cm
11181.

2 000 HUF

VaBene apró sütemény kínáló, matricás, jelzett, hibátlan, m: 32 cm
11182.

2 800 HUF
9

Limoges porcelán tejeskancsó, fa fedéllel, fém füllel, m: 22,5 cm, d: 9 ill. 13 cm
11183.

2 800 HUF

Josef Steidl Znaim fajansz dísztányér, kézzel festett, jelzett, máz hibákkal, d: 31 cm.
11184.

10 000 HUF

Eschenbach Bavaria vadászmintás porcelán tál, matricás, hibátlan, jelzett, 32x21 cm
11185.

1 000 HUF
14

11186.

10 000 HUF

Delft falitányér vízparti jelenettel díszítve, hibátlan, jelzett, d: 25,5 cm
11187.

1 000 HUF

Royal Vienna (Alt Wien) hatszögletű porcelán bonbonier, csorbákkal, jelzett, m: 6 cm, d: 12 cm
11188.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF