Number of items: 100

11165.

9 000 HUF
24,39
28,13

Cipőfűzőt kötő Aquincumi porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11 cm
11166.

1 000 HUF

Öltöző Aquincumi porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10 cm
11167.

1 000 HUF

Aqvincumi cipőfűző kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
11168.

1 000 HUF

Drasche virágmintás hiányos porcelán teáskészlet, 6 db csésze, 5 db csészealj, teáskanna, cukortartó, jelzett, sérült
11169.

3 000 HUF

Aquincumi porcelán macska, levehető fejjel, jelzett, hibátlan. 7,5x6cm
11170.

1 600 HUF

Aquvincumi őszapó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm
11171.

1 000 HUF

Aqvincumi akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:39 cm
11172.

5 000 HUF
16

Budapest Porcelán mintás kerámia bonbonier, hibátlan, jelzett, 10x9x6 cm
11173.

1 000 HUF

Versailles porcelán pecsenyéstál, kézzel festett arany szélekkel, jelzett, apró kopásnyomokkal, 57×24 cm
11174.

16 000 HUF
43,36
50,00

MZ dísztányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:25 cm
11175.

1 000 HUF

11176.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF