https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, cities

Number of items: 23

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. Bp., 1889, Pesti Könyvnyomda-Részvény-Társaság (Reprint kiadás: Bp., 1984, Helikon). Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
1
12772.

Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. Bp., 1889, Pesti Könyvnyomda-Részvény-Társaság (Reprint kiadás: Bp., 1984, Helikon). Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
 
Erdély. Kiadja a Magyar Történelmi Társulat. (Szerk.: Deér József) Bp., 1940, Athenaeum. A 4 térképmellékletből egy hiányzik. Egészvászon kötésben
1
12773.

Erdély. Kiadja a Magyar Történelmi Társulat. (Szerk.: Deér József) Bp., 1940, Athenaeum. A 4 térképmellékletből egy hiányzik. Egészvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, a kötéseken itt-ott  kopásokkal, két kötet gerince elvált, de javítható, egy-két lap hiányzik, illetve elvált
1
12774.

Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, a kötéseken itt-ott kopásokkal, két kötet gerince elvált, de javítható, egy-két lap hiányzik, illetve elvált

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. (V. hiányzik) Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, közepes állapotban
1
12775.

Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. (V. hiányzik) Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, közepes állapotban

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Sven Hedin: A rejtelmes India felé II. Bp, é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, fotókkal, rajzokkal gazdagon illusztrálva, jó állapotban
1
12776.

Sven Hedin: A rejtelmes India felé II. Bp, é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, fotókkal, rajzokkal gazdagon illusztrálva, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Waddel L. Austine: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai ekszpedíció története. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban, 28 szövegképpel és 48 műmelléklettel
1
12777.

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Waddel L. Austine: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai ekszpedíció története. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban, 28 szövegképpel és 48 műmelléklettel

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Cholnoky Jenő: A Föld és élete I-V. kötet. Minden kötet gazdag képanyaggal és egy-egy kihajtható színes térképpel Egységes, kissé kopott aranyozású kiadói egészvászon kötésben. Egy gerinc sérült
1
12778.

Cholnoky Jenő: A Föld és élete I-V. kötet. Minden kötet gazdag képanyaggal és egy-egy kihajtható színes térképpel Egységes, kissé kopott aranyozású kiadói egészvászon kötésben. Egy gerinc sérült

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Slatin, Rudolf pasa: Tűzzel-vassal a Szudánban. Küzdelmeim a dervisekkel, fogságom és szökésem. 1879-1895. Ford. Jankó János. I.-II. köt. Bp. 1896. Athenaeum. 465p. térkép hiányzik + 329p. 1 térk. Festett, kiadói egészvászon-kötésben. A kötés kopott, egy két hibával.
1
12779.

Slatin, Rudolf pasa: Tűzzel-vassal a Szudánban. Küzdelmeim a dervisekkel, fogságom és szökésem. 1879-1895. Ford. Jankó János. I.-II. köt.
Bp. 1896. Athenaeum. 465p. térkép hiányzik + 329p. 1 térk. Festett, kiadói egészvászon-kötésben. A kötés kopott, egy két hibával.

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, két kötet kötése hibás
1
12780.

Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, két kötet kötése hibás

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Venedig und seine Umgebung / Venice tourist guide with map - Velence útikönyv térképpel 204p.
1
12781.

cca 1900 Venedig und seine Umgebung / Venice tourist guide with map - Velence útikönyv térképpel 204p.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 
Richard Andree: Das Amur-Gebiet und seine Bedeutung. Reisen in Theilen der Mongolei, den angrenzenden Gegenden Ostsibiriens, am Amur und seinen Nebenflüssen : nach den neuesten Berichten, vornehmlich nach Aufzeichnungen von A. Michie, G. Radde, R. Maack u. A. Mit 80 in den Text gedruckten Abbildungen, vier Tonbildern, sowie einer Karte des asiatischen Rußlands und den angrenzenden Theilen von Inner-Asien Leipzig, 1867, Otto Spamer. Újrakötve egészvászon kötésben, az elejéről és végéről néhány lap hiányzik, számos metszettel illusztrált, a térkép hiányzik, viseltes állapotban /  Rebound in linen binding, pages from front and back missing, with lots of engravings, map missing, worn condition
1
12782.

Richard Andree: Das Amur-Gebiet und seine Bedeutung. Reisen in Theilen der Mongolei, den angrenzenden Gegenden Ostsibiriens, am Amur und seinen Nebenflüssen : nach den neuesten Berichten, vornehmlich nach Aufzeichnungen von A. Michie, G. Radde, R. Maack u. A. Mit 80 in den Text gedruckten Abbildungen, vier Tonbildern, sowie einer Karte des asiatischen Rußlands und den angrenzenden Theilen von Inner-Asien Leipzig, 1867, Otto Spamer. Újrakötve egészvászon kötésben, az elejéről és végéről néhány lap hiányzik, számos metszettel illusztrált, a térkép hiányzik, viseltes állapotban /
Rebound in linen binding, pages from front and back missing, with lots of engravings, map missing, worn condition

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment