Books: Minibooks

Number of items: 20

Dr. Kovács Dániel: A mi Kazinczynk. Illusztrált, a rajzokat készítette Feledy Gyula Kossuth-díjas grafikusművész. Készült 500 számozott példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Minikönyv, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.
12646.

800 HUF

A szedőszekrénynél, Egy nyomdászköltő élete. Bp., 1988, Gutenberg Művelődési Otthon. Minikönyv, fotókkal illusztrált, kiadói kartonált, újszerű állapotban.
12647.

800 HUF

Csokonai Vitéz Mihály: Békaegér harcz. Minikönyv, illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, újszerű állapotban.
12648.

800 HUF

Internacionálé. Minikönyv, illusztrált, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.
12649.

800 HUF

Lenin: A kultúráról. Bp., 1980, Kossuth. Minikönyv, kiadói aranyozott kartonált kötésben, újszerű állapotban.
12650.

800 HUF

Gorkij, Makszim: Az Ember. Bp., 1976, Kossuth. Minikönyv, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
12651.

800 HUF

Világ proletárjai egyesüljetek! A kommunista kiáltvány megjelenésének 125. évfordulójára. 1972, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Minikönyv, kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, újszerű állapotban.
12652.

1 000 HUF

12653.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF