Books: Minibooks Number of items: 20
806967
12646
205
Books: Minibooks
Dr. Kovács Dániel: A mi Kazinczynk. Illusztrált, a rajzokat készítette Feledy Gyula Kossuth-díjas grafikusművész. Készült 500 számozott példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Minikönyv, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.
806986
12647
205
Books: Minibooks
A szedőszekrénynél, Egy nyomdászköltő élete. Bp., 1988, Gutenberg Művelődési Otthon. Minikönyv, fotókkal illusztrált, kiadói kartonált, újszerű állapotban.
807048
12648
205
Books: Minibooks
Csokonai Vitéz Mihály: Békaegér harcz. Minikönyv, illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, újszerű állapotban.
807154
12649
205
Books: Minibooks
Internacionálé. Minikönyv, illusztrált, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.
807148
12650
205
Books: Minibooks
Lenin: A kultúráról. Bp., 1980, Kossuth. Minikönyv, kiadói aranyozott kartonált kötésben, újszerű állapotban.
807093
12651
205
Books: Minibooks
Gorkij, Makszim: Az Ember. Bp., 1976, Kossuth. Minikönyv, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
807138
12652
205
Books: Minibooks
Világ proletárjai egyesüljetek! A kommunista kiáltvány megjelenésének 125. évfordulójára. 1972, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Minikönyv, kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, újszerű állapotban.
1 000 HUF
661343
12653
205
Books: Minibooks
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house