Number of items: 145

Drasche porcelán bonbonier, jelzett, hibátlan, matricás / Chinaware bonbonier 13 cm
11221.

800 HUF

11222.

12 000 HUF

11223.

120 000 HUF
325,20
375,00

Jris német szószos kínáló, jelzett, matricás, hibátlan, h:21 cm, m:11 cm
11224.

800 HUF

6 személyes cseh Alt-Wien Victoria teás hiányos készlet, jelzett, egyik csészén minimális lepattanással, matricás és kézzel festett
11225.

20 000 HUF
54,20
62,50

Villeroy & Boch "Conseil de I' Atlantique Nord" dobozka fedővel, felirattal, jelzett, hibátlan, d:12 cm
11226.

2 000 HUF

Ens kisfiú virágcsokorral, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:12 cm
11227.

3 000 HUF

cca 1880 Máz alatt festett, kobaltkék "hagymamintás", jelzett Meissen DWMSC porcelán halas tál (alján egy-két apró lepattogzás) /  Meissen DWMSC vintage fish plate with cobalt "Zwiebelmuster" (some tiny faults on bottom), 55x26cm
11228.

cca 1880 Máz alatt festett, kobaltkék "hagymamintás", jelzett Meissen DWMSC porcelán halas tál (alján egy-két apró lepattogzás) /
Meissen DWMSC vintage fish plate with cobalt "Zwiebelmuster" (some tiny faults on bottom), 55x26cm

10 000 HUF

11229.

4 000 HUF

Lengyel teás készlet, jelzett, matricás, egyik csészealjon hajszálrepedés
11230.

2 000 HUF

Kézzel festett, búzavirágokkal  és pillangókkal díszített, hibátlan, jelzett, Zsolnay porcelán gyertyatartó pár, aranyozott szegéllyel / Hand painted, marked, Zsolnay porcelain candlestick pair, with gold plated 15cm
11231.

Kézzel festett, búzavirágokkal és pillangókkal díszített, hibátlan, jelzett, Zsolnay porcelán gyertyatartó pár, aranyozott szegéllyel /
Hand painted, marked, Zsolnay porcelain candlestick pair, with gold plated 15cm

6 000 HUF

Rosenthal virág mintás kaspó, jelzett, hibátlan, matricás, m:11 cm, d:16 cm  / Rosenthal porcelain pot
11232.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF