Chinaware / Porcelain Number of items: 145
699622
11271
192
Kézzel festett, jelzett, porcelán szarvas figura / Hand painted, marked, porceain deer figure 16cm
536044
11272
192
24000
24 000 HUF
716344
11273
192
3200
Porcelán madarak, jelzettek, hibátlanok,kézzel festettek, összesen: 7 db
3 200 HUF
730028
11274
192
Kézzel festett, aranyozott, jelzett kínai porcelántál / Hand painted gold plated Chinese plate, d: 26cm
3 600 HUF
709928
11275
192
Cca 1900 porcelán mustáros kanál, kézzel festett, jelzés nélküli, h:13 cm
1 000 HUF
725246
11276
192
Baba mini teás készlet, jelzett (M-Z Austria), hibátlan, matricás
1 000 HUF
725236
11277
192
Baba mini teás készlet, hiányos, jelzés nélkül, h:14 cm, m:4 cm
1 000 HUF
725228
11278
192
Baba mini teás készlet, hiányos, jelzés nélkül, h:16 cm, m:4 cm
1 000 HUF
725209
11279
192
Porcelán sas éjjeli lámpa, jelzés nélkül, apró mázhibával, m:20 cm
1 800 HUF
730213
11280
192
Porcelán csésze és alj (3db), kézzel festett, jelzett, hibátlan de kopott 729464
11281
192
2 db figurális porcelán (egyik ENS), nagyon apró sérülésekkel, restaurátoroknak
2 000 HUF
543437
11282
192
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house