Books: Kitchen and garden

Number of items: 19

Ungarische Gaumenfreuden. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrálva /  In linen binding and dust jacket, with lots of pictures
12086.

Ungarische Gaumenfreuden. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrálva /
In linen binding and dust jacket, with lots of pictures

1 000 HUF

3 db szakácskönyv: Húsz ország konyhája, 400 kínai recept, Svéd szakácskönyv
12087.

1 000 HUF

7db szakácskönyv: Energiaszegény étrend, A 100 legfinomabb fokhagymás étel, Vízvári Mariska szakácskönyve, Mindenki szakácskönyve, stb.
12088.

1 600 HUF

2db borászattal kapcsolatos könyv: Szőlőhegyi szabályzatok és hegyközségi törvények a 17-19. századból; Vincellér vállalkozó (kézikönyv gyakorlati tanácsokkal)
12089.

1 000 HUF

12090.

3 000 HUF

A Szőlészeti és Borászati Kutatóintézet Közleményei: Szőlészet és borászat vol. 1; Szőlő- és gyümölcstermesztés vol. VI. Bp., 1970/1976
12091.

1 000 HUF

Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Hazai gyógynövényeink ismertetése, gyűjtésüknek módja és felhasználásuk a mindennapi életben az egészség szolgálatában.  Bp. én. Novák Rudolf és Tsa. 400p. 95 egyszínű képpel és 6 egyszínű táblával. Kiadói, félvászon kötésben
12092.

Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Hazai gyógynövényeink ismertetése, gyűjtésüknek módja és felhasználásuk a mindennapi életben az egészség szolgálatában.
Bp. én. Novák Rudolf és Tsa. 400p. 95 egyszínű képpel és 6 egyszínű táblával. Kiadói, félvászon kötésben

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF