Antique

Number of items: 22

Ülő Buddha: kézi csont faragás, jó állapotban , fa talapzaton, m: 3,6 cm
11024.

3 000 HUF

Neoklasszicista asztali lámpa, dekoratív üvegbetéttel, működőképes, apró hibák az üvegen,  hibátlan lámpa ernyőkkel, m: 42cm
11025.

15 000 HUF
40,65
46,88

Neoklasszicista asztali lámpatest, dekoratív üvegbetéttel, működőképes, apró hibák az üvegen,  hibátlan lámpa ernyőkkel, m: 42 cm
11026.

15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1930 WMF (Württembergische Metallwarenfabrik) jelzett ezüstözött szecessziós réz tálca, megkopott ezüstözéssel /  Art nouveau silver plated brass plate (plating somewhat worn), d: 21cm
11027.

cca 1930 WMF (Württembergische Metallwarenfabrik) jelzett ezüstözött szecessziós réz tálca, megkopott ezüstözéssel /
Art nouveau silver plated brass plate (plating somewhat worn), d: 21cm

7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1900 Intarziás fadoboz kulccsal, párnázott béléssel, szép állapotban /  Wooden box with marquetry decoration, with key, 32x22x13cm
11028.

cca 1900 Intarziás fadoboz kulccsal, párnázott béléssel, szép állapotban /
Wooden box with marquetry decoration, with key, 32x22x13cm

4 000 HUF

cca 1930 Hólyagos testű jelzett réz kínáló kissé megkopott ezüstözéssel /  Silver plated brass bowl, d: 26cm
11029.

cca 1930 Hólyagos testű jelzett réz kínáló kissé megkopott ezüstözéssel /
Silver plated brass bowl, d: 26cm

5 000 HUF

Régi, díszes kovácsoltvas előszobafogas  Smithed iron coathanger 77 cm
11030.

Régi, díszes kovácsoltvas előszobafogas
Smithed iron coathanger 77 cm

8 000 HUF

11031.

Smithed iron coathanger 77 cm

8 000 HUF

Kovácsoltvas hamutál lábakkal / Smithed-iron ashtray on legs 70 cm
11032.

2 800 HUF

Kovácsoltvas újságtartó / Smithed-iron magazine-holder
11033.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF