Number of items: 44

Ádám Izabella szignált szitanyomat 32x35cm
10000.

Cancelled

Bayros, von Franz (1866 - 1924): Ex libris 12x14 cm
10001.

1 000 HUF

Bordás Ferenc (1911 - 1982): szignált fametszet 12x17 cm
10002.

1 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-): Országháza, olaj, karton, szignált 100x70 cm
10003.

20 000 HUF
54,20
62,50

Cs. Németh Miklós (1934-): Tavaszi virágzás, olaj,karton, szignált 100x70 cm
10004.

20 000 HUF
54,20
62,50

Dévényi János (1956-): Figura; akrill, papír, szignált keretben 40x30cm
10005.

15 000 HUF
40,65
46,88

Dévényi János (1956-): Kicsi kocka; akrill, papír, szignált keretben 40x30cm
10006.

15 000 HUF
40,65
46,88

Dévényi János (1956-): Pulzáló formák; akvarell-tempera, papír, szignált keretben 38x30cm
10007.

15 000 HUF
40,65
46,88

2005 Fajó János (1937-) szignált szitanyomat 50x70 cm
10008.

Cancelled

Fábián Gyula (1884-1955): A kőszegi vár udvara, szignált rézkarc 35x50cm keretben
10009.

1 800 HUF

Feledy Gyula (1928-): Lenin kohászati művek szignált rézkarc 30x38cm
10010.

1 000 HUF

cca 1920 A Bécsi opera szignált rézkarc A Förster jelzéssel keretben 26x18cm (háború előtti bolti címkével)
10011.

1 500 HUF
4,07
4,69

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF