Number of items: 44
232723
99
Ádám Izabella szignált szitanyomat 32x35cm
232784
10001
99
Bayros, von Franz (1866 - 1924): Ex libris 12x14 cm
1 000 HUF
232756
10002
99
Bordás Ferenc (1911 - 1982): szignált fametszet 12x17 cm
1 000 HUF
232798
10003
99
Cs. Németh Miklós (1934-): Országháza, olaj, karton, szignált 100x70 cm
20 000 HUF
232793
10004
99
Cs. Németh Miklós (1934-): Tavaszi virágzás, olaj,karton, szignált 100x70 cm
20 000 HUF
232813
10005
99
15000
Dévényi János (1956-): Figura; akrill, papír, szignált keretben 40x30cm
15 000 HUF
232812
10006
99
15000
Dévényi János (1956-): Kicsi kocka; akrill, papír, szignált keretben 40x30cm
15 000 HUF
232811
10007
99
15000
Dévényi János (1956-): Pulzáló formák; akvarell-tempera, papír, szignált keretben 38x30cm
15 000 HUF
232726
10008
99
30000
2005 Fajó János (1937-) szignált szitanyomat 50x70 cm
214869
10009
99
Fábián Gyula (1884-1955): A kőszegi vár udvara, szignált rézkarc 35x50cm keretben
1 800 HUF
205337
10010
99
Feledy Gyula (1928-): Lenin kohászati művek szignált rézkarc 30x38cm
1 000 HUF
223512
10011
99
1500
cca 1920 A Bécsi opera szignált rézkarc A Förster jelzéssel keretben 26x18cm (háború előtti bolti címkével)
1 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m