Glass-objects
Number of items: 471
2661362
13033
524
Glass-objects
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3186610
13034
524
4400
Glass-objects
Mstisov cseh többszínű asztaldísz, 23x16 cm
Available for bidding
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3186588
13035
524
3200
Glass-objects
Sklo Union cseh barackszínű asztaldísz, 14x14 cm
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3186607
13036
524
Glass-objects
Schribska cseh üveg asztaldísz. Terv.: Josep Hospodka. Anyagában színezett, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 12 cm
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3173974
13037
524
2200
Glass-objects
Retro német téglatest alakú öntött hamuzó, savmaratott résszel, kis kopással, 8x8x7 cm
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3169588
13038
524
Glass-objects
Friedrich német üveg váza formába öntött, , anyagában színezett, hibátlan, jelzett 22 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3152917
13039
524
2200
Glass-objects
Cseh asztaldísz, fémlüszteres felülettel, jelzés nélkül, kis pattogzással, d: 14 cm
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
2545290
13040
524
2200
Glass-objects
6 db üveg és kristály váza klf. méretben, kopott, apró csorbák.
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3152931
13041
524
Glass-objects
Mstisov cseh asztaldísz. Terv.: Hana Machovska. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 11,5 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3027203
13042
524
Glass-objects
Ólomkristály váza, jelzés nélkül, gazdagon csiszolt mintával, kis kopással, m: 18 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3135976
13043
524
Glass-objects
Német ólomkristály kínáló. Jelzett, kis kopással, d: 21 cm
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3100278
13044
524
3200
Glass-objects
Német ólomkristály téglatest orchideaváza. Címkével jelzett, hibátlan, 14x7x3,5 cm
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m