Glass-objects

Number of items: 471

13033.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mstisov cseh többszínű asztaldísz, 23x16 cm
13034.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Sklo Union cseh barackszínű asztaldísz, 14x14 cm
13035.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Schribska cseh üveg asztaldísz. Terv.: Josep Hospodka. Anyagában színezett, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 12 cm
13036.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Retro német téglatest alakú öntött hamuzó, savmaratott résszel, kis kopással, 8x8x7 cm
13037.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Friedrich német üveg váza formába öntött, , anyagában színezett, hibátlan, jelzett 22 cm
13038.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Cseh asztaldísz, fémlüszteres felülettel, jelzés nélkül, kis pattogzással, d: 14 cm
13039.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
6 db üveg és kristály váza klf. méretben, kopott, apró csorbák.
13040.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Mstisov cseh asztaldísz. Terv.: Hana Machovska. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 11,5 cm
13041.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Ólomkristály váza, jelzés nélkül, gazdagon csiszolt mintával, kis kopással, m: 18 cm
13042.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Német ólomkristály kínáló. Jelzett, kis kopással, d: 21 cm
13043.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Német ólomkristály téglatest orchideaváza. Címkével jelzett, hibátlan, 14x7x3,5 cm
13044.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF