Photo Number of items: 721
3464442
19339
524
Photo
Vegyes fotó tétel, vászon dobozban, különféle méretben, változó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3480118
19340
524
Photo
cca 1865 Nagyméretű albumin fotó idős hölgyről Pécsről, 17×13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3478342
19341
524
Photo
1936 Kislány kutyával, kartonra kasírozott fotó, üvegezett keretben, 24×16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3346108
19342
524
Photo
1944 A Teréz takarék asztaltársaság elnöksége és választmánya. Tabló fotó kartonon 28x23 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3482962
19344
524
4200
Photo
cca 1940 Régi családi fotóalbumok főként gyerekeket ábrázoló fotókkal, 2 albumban összesen kb. 230 db beragasztott fotóval, sérült borítóval, 19x27,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3421882
19345
524
6500
Photo
cca 1870-1880 Régi, dekoratív bőrkötésű fotóalbum, benne összesen 25 db keményhátú fotóval (vizitkártyák), mind neves személyeket ábrázolnak: uralkodók, politikusok, tábornokok, írók, költők, filozófusok, stb. (köztük több grafikák után készült fényképpel); az album sérült, hiányzó gerinccel, szétvált borítóval, 27x21,5x5,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3461395
19346
524
Photo
ca 1940 Tolnamözs népviselet nagy méretű turisztikai fotó, eredeti nagyítás, eredeti kézi feliratozással 40x25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3460244
19347
524
500
Photo
ca 1940 Kiskunhalas népviselet nagy méretű turisztikai fotó, eredeti nagyítás, eredeti kézi feliratozással 40x25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 600 700
3369008
19348
524
Photo
cca 1950-1960 Kb 240 db családi fotó, albumban. budapesti és vidéki városkép néhány közötte. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3282464
19349
524
Photo
cca 1900 Pécs, díszes lovas fogatok 2 db fotó Zelesny Károly, Pécs 28x22 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3422454
19350
524
Photo
ca 1940 31 db esküvői fotó klf korokból {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3419250
19351
524
Photo
Nemere László: Gúnyos mosoly c. filmjéről készült 15 db eredeti, jelzett filmfotó Domonkos László és Csabafi Attila felvételei 24x16 cm + kapcsolódó újságcíkk és levelezés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house