Photo

Number of items: 721

ca 1860-1870 Fotótörténeti gyűjtemény 130 db kiváló állapotú vizitkártyával és kabinetfotóval, mind magyar fényképészek műtermeiből, beazonosítani való nemes urakkal és hölgyekkel, korabeli fém veretes plüss albumban. Nagyon szép anyag!
19327.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
150 000 HUF
406,50
468,75
Minimum bid:
160 000 HUF
160 000 190 000 220 000
1926 Fiatal lány portréja, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Herz Henrik budapesti műterméből, ceruzával jelzett, sérült karton, 23x17 cm, karton: 32x24 cm
19328.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
,,1929. június 30-án az egri Ó-Kaszinóban találkozunk", fénykép formájában sokszorosított emléklap, kartonra kasírozott fotó, a kartonon sérüléssel, 22,5x16,5 cm, karton: 29x22 cm
19329.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1900-1970 Fotó hagyaték, néhány régi fotóval, sok családi, járművek, néhány vizitkártya, 3 db albumban, kb 100 db fotó
19330.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
2 db lokomotívokat ábrázoló, nagyméretű modern fotó, az egyik üvegezett keretben, 30x40 cm, 29x38,5 cm, keret: 34x43,5 cm
19331.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1920 "The Waycleanse Co. Gas-Electric Suction Street Sweeper" utcaseprőgép, fotó, vászonra kasírozva, 18x24 cm + fekete-fehér nyomat, kis lapszéli szakadással, saroktöréssel, 6x10 cm, lapméret: 15,5x23 cm
19332.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
cca 1920-1925 Az olasz Societa Nicola Romeo di Saronno vállalat által gyártott mozdony vezetőfülkéje, fotó, jelzés nélkül, 23x17 cm // cca 1920-1925 Interior of the driver's cab of a locomotive built by the Italian Societa Nicola Romeo di Saronno company, photo, unmarked, 23x17 cm
19333.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
cca 1930 2 db Halie raszter fólia fényképek előhívásához (használatával az előhívott kép speciális, rézkarcot utánzó illetve szövetszerű hatást kap), 10x15 cm és 6,5x9 cm formátum, eredeti csomagolásban
19334.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1925 Cséplés géppel. 10x15 cm Keretben
19335.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
ca 1920-1940 Kislányból nő lesz, 120 db családi fotó, nagyrészt egy lány felnövéséről, régi albummal.
19336.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1960-1970 15 db. nagyrészt labdarúgással kapcsolatos fotó vegyes állapotban
19337.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1931 Hutter és Lever rt. Magyar-Holland margaringyárak rt. a rákospalotai olajgyárben töltött délután emlékére. nagy méretű fotó, kartonon 33x25 cm
19338.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events