Photo Number of items: 721
3502161
19327
524
150000
Photo
ca 1860-1870 Fotótörténeti gyűjtemény 130 db kiváló állapotú vizitkártyával és kabinetfotóval, mind magyar fényképészek műtermeiből, beazonosítani való nemes urakkal és hölgyekkel, korabeli fém veretes plüss albumban. Nagyon szép anyag! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
150 000 HUF
160 000 190 000 220 000
3501761
19328
524
Photo
1926 Fiatal lány portréja, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Herz Henrik budapesti műterméből, ceruzával jelzett, sérült karton, 23x17 cm, karton: 32x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3497802
19329
524
Photo
,,1929. június 30-án az egri Ó-Kaszinóban találkozunk", fénykép formájában sokszorosított emléklap, kartonra kasírozott fotó, a kartonon sérüléssel, 22,5x16,5 cm, karton: 29x22 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3290607
19330
524
Photo
cca 1900-1970 Fotó hagyaték, néhány régi fotóval, sok családi, járművek, néhány vizitkártya, 3 db albumban, kb 100 db fotó {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3502937
19331
524
Photo
2 db lokomotívokat ábrázoló, nagyméretű modern fotó, az egyik üvegezett keretben, 30x40 cm, 29x38,5 cm, keret: 34x43,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3448862
19332
524
Photo
cca 1920 "The Waycleanse Co. Gas-Electric Suction Street Sweeper" utcaseprőgép, fotó, vászonra kasírozva, 18x24 cm + fekete-fehér nyomat, kis lapszéli szakadással, saroktöréssel, 6x10 cm, lapméret: 15,5x23 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3448848
19333
524
Photo
cca 1920-1925 Az olasz Societa Nicola Romeo di Saronno vállalat által gyártott mozdony vezetőfülkéje, fotó, jelzés nélkül, 23x17 cm // cca 1920-1925 Interior of the driver's cab of a locomotive built by the Italian Societa Nicola Romeo di Saronno company, photo, unmarked, 23x17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3495045
19334
524
Photo
cca 1930 2 db Halie raszter fólia fényképek előhívásához (használatával az előhívott kép speciális, rézkarcot utánzó illetve szövetszerű hatást kap), 10x15 cm és 6,5x9 cm formátum, eredeti csomagolásban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3388267
19335
524
Photo
1925 Cséplés géppel. 10x15 cm Keretben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3493690
19336
524
Photo
ca 1920-1940 Kislányból nő lesz, 120 db családi fotó, nagyrészt egy lány felnövéséről, régi albummal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3283687
19337
524
Photo
cca 1960-1970 15 db. nagyrészt labdarúgással kapcsolatos fotó vegyes állapotban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3137516
19338
524
Photo
1931 Hutter és Lever rt. Magyar-Holland margaringyárak rt. a rákospalotai olajgyárben töltött délután emlékére. nagy méretű fotó, kartonon 33x25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house